Konfiguracja Webroot SecureAnywhere Complete

Witam!

Mam pytanie jak poprawnie skonfigurować Webroot SecureAnywhere Complete w najnowszej wersji?

Jeśli ktoś wie, to niech też napisze co oznacza “kłodka” przy ikonce Webroota na pasku zadań?

Interesuje mnie najbardziej co zmienić (czy jest to konieczne?) aby program ten chronił i działał jak najlepiej. Za jakąkolwiek pomoc, dziękuję

Kłódka to informacja, że ochrona Identity Shield działa. Zauważyłeś pewnie, że pojawia się jak otwierasz strone a znika jak ją zamykasz. To dlatego, ze przeglądarka jest chroniona. Kłódka będzie widoczna cały czas podczas uzywania chronionej aplikacji.

Jako, że ochrona odbywa się w chmurze niewiele musisz zmieniać w samym programie. Ewentualnie poziom Identity Shield albo heurystykę w trybie offline. Możesz podnieśc te ustawienia aczkolwiek nie jest moim zdaniem to konieczne. Defaultowo ten program jest porządnie skonfigurowany

Ciesze sie ze ktos rozpoczął wątek webroota naprawde mało jest publikacji w jezyku Polskim.

Używam Webroota zakupionego u Polskiego dystrybutora www.wrpolska.pl niestety w wersji Angielskiej.Ciekawostka to ponoc skanuje w chmurze nie na komputerze uzytkownika.

I powiem tak jest to tak, jak piszą, najlżejsze rozwiązanie jakie widziałem do tej pory. Nie czuje tego antywirusa nawet jak skanuje zajmuje w pamieci cos ok 1mb.

Uratował mi skórę jak próbowałem cracka do BF2 zciagnac i mialem infekcje ponad 800 plików zainfekowanych. Jest tam tak zwany roll back który odwraca zmiany w systemie . Naprawdę polecam. Moze ktos napisze swoje opinnie na temat tego produktu.