Konflikt MS .NET Framework z Win7


(Lchrom) #1

Witam, po jakimś czasie pracy komputera wyskakuje mi takie okienko z jakimś błędem i jak dam "continue" lub zamknę je na krzyżyku to po paru sekundach znowu się otwiera. Czy ktoś mógłby pomóc??

http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... nieka.jpg/

Oto treść powiadomienia spod zakładki 'Details':

http://wklej.to/lnltY


(rgabrysiak) #2

Cześć

Czy próbowałeś przeinstalować net.Framework?

http://answers.microsoft.com/en-us/wind … 19ef362a6e


(nnick) #3

Lepiej po prostu sprawdź co Ci działa w tle. To jest błąd jakiegoś źle napisanego programu napisanego w .NET, nie samego .NET’a .


(Lchrom) #4

Hmm…próbowałem przeinstalować frameworka ale nie podziałało. Z tego co widzę na stronie, którą podał rgabrysiak jest napisane, że domyślną wersją dla Win7 jest .NET Framework 3.5 a nie jest on nawet dostępny do pobrania na tę wersję systemu. A odnośnie źle napisanego programu to wątpię abym takowy miał, ponieważ piszę tylko w javce i trochę c++, chyba że mam ściągnięty jakiś błędnie napisany program.


(rgabrysiak) #5

Cześć

Microsoft net.Framework 3.5 jest standardowo “instalowany” wraz z systemem Windows 7. Można go włączyć bądź wyłączyć korzystajać z opcji Turn Windows features on or off.

W/w błąd może dotyczyć samego Frameworka jak również, jak sugeruje wyżej nnick jakiegoś programu który z niego korzysta.