Koniec połączenia z iternetem po 10 min?

Witam mam taki problem od kilku dni po włączeniu kompa wszystko jest ok ale po około 10 15 minutach mam brak połączenia z internetem po restarcie znowu jest ok na jakiś czas pomaga też w połączeniach sieciowych -właściwości i przycisk Napraw ale tylko na jakiś czas?Chciałem tylko dodać że gadu gadu i skype cały czas działa nawet jeśli nie mogę otworzyć żadnej strony???

Przeskanuj system na obeność szkodników i wklej loga hijackthis (opis w dziale bezpieczeństwo)

Złączono Posta : 23.07.2006 (Nie) 23:54

System skanowałem kilka razy Norman ad Aware se Professjonal !!

a sprobuj przeskanowac jakims antywierem on-line

No i jak ten log??Skanowałem jeszcze avastem! :evil:

Syfu nie ma więc to nie jest wina szkodników.

Sterowniki są poprawnie zainstalowane?

Z łączem nic się nie dzieje?

W takich przypadkach neleży napisać poprzez jakiego usługodacę korzystasz z Neta.

Czy połączenie masz bezpośrednie z modemu czy korzystasz z Routera ??

Podaj rodzaj sieci, kablowy czy radiowy ??

:okulary:

Internet mam w sieci osiedlowej z pewnego sklepu komputerowego Netador wew.IP Po kablu!

To problem będzie po stronie Twego dostawcy Internetu.

Skontaktuj się z nim, niech zobaczy co dzieje się z Twoim połączeniem na serwerze u niego.

Być może nie jesteś jedyny w swojej sieci, gdzie pojawia się taki problem.

:okulary:

Tak tylko że u mnie w połączeniach sieciowych cały czas pokazuje stan Połączono i mam gadu gadu i skype

start=>uruchom>cmd=> ping 213.180.130.200 -t

Włącz połączenie i sprawdz czy cały czas będą szły pingi

Możliwe że admin ustawił na serwerze Idle timeout

Prawdopodobnie to coś z moim kompem bo był admin podłączył laptopa i u niego wszystko było ok. Tylko co go boli ?Pewnie Serwis! !!

a moze karta sieciowa

W serwisie mi powiedzieli że trzeba przeinstalowac system a jak to nie pomoże to szukać wtedy! !!

czego szukac? mysle ze format to najgorsze wyjscie

Ja bym stawaił na stery od karty sieciowej :slight_smile: .

Szukać USTERKI ! np.karty sieciowej!

Złączono Posta : 13.08.2006 (Nie) 0:10

I po problemie narazie przynajmniej po aktualizacjach sierpniowych wszystko jest OK