Koniec roku szkolnego

(system) #1

Jak już pewnie większość z Was zauważyła nieuchronnie zbliża się koniec roku szkolnego (...wakacje, i znów będą wakacje...wakacje...). Piszcie co komu wychodzi, czy zda z paskiem czy może zostanie na drugi rok. Niech wypowiedzą się gimnazjaliści (sam należę do tej "grupy społecznej"). Jak chcecie to piszcie, jak nie to nie.

PS. Na pewno ktoś powie (czytaj: napisze), że dr_idea wali smutki, że to nie jest "luźne" forum, ale w głównej mierze dotyczące komuterów, ale osobiście uważam, że można trochę popisać na inne tematy, a nie tylko o komputerach (za tak długie zdanie pani od polskiego na pewno by mnie objechała :smiley: ). Trzymajcie się ciepło i w miarę możliwości walczcie o świadectwo z paskiem (u mnie na takowe lekko się zanosi [śr. 4,76 :D] - z natury nie jestem skromny).

(system) #2

W Twoim wieku to miałem o 0,8 wyższą średnią 8)

Zgodnie z zapowiedzią:

Skan kopii świadectwa ukończenia mojego gimnazjum (oryginał

musiałem złożyć w mojej nowej szkole) oraz potwierdzenie kopii

Kopia

Potwierdzenie

Zmiana na linka

Asterisk

(system) #3

Nie oszukuj. Pokaż mi zdjęcie, to uwierzę. Gdybyś miał średnią 5.5 to nie siedziałbyś teraz na forum i przeglądał wypowiedzi "gówniarzy" (bo z Twojej wypowiedzi wychodzi duma, pycha i wyniosłość). Jak już mówiłem, pokaż zdjęcie świadectwa, albo daj na PW to odszczekam to co powiedziałem, ale na razie Ci nie wierzę. Mam nadzieję, że nie żywisz do mnie urazy? Bo bardzo chciałbym, aby KAŻDY forumowicz był moim kumplem i żył ze mną dobrze. OK? Trzymaj się PAWEK. :smiley:

(system) #4

Nie ma sprawy... Zaraz będzie.

(Lukasz) #5

Ja będ miał średnią 4,41! !!

(Asterisk) #6

Jeżeli będziesz pisał w taki sposób topik zostanie zamknięty :smiley:

(Ford Fokus) #7

Ja 5.1. Infa 6, reszta 5 :P.

(system) #8

Bo asterisk wie, że pisze prawdę :stuck_out_tongue:

Co do tego czytania co piszą "gów..." to zauważ, że miałem w tym czytaniu sporą przerwę :stuck_out_tongue:

(Asterisk) #9

Napisałeś niedopuszczalną, prywatną ocenę czyjegoś posta.

PS.

Jako OT - kasuje.

Jakby co - na PW proszę

Prosze dać spokój.

Uwagę zwróciłem i to wystarczy.

Mimo, że Na Luzie - wojny nie będzie.

(zaczarowany pierniczek) #10

Gimnazjum skończyłam ze średnią 5.3 (jestem pierwszym rocznikiem, który doświadczył tej głupiej instytucji - takie jest moje zdanie na temat tego etapu szkoły).

Wakacje teoretycznie mam od 15 kwietnia (wtedy było zakończenie roku, ale wiadomo matura) i mam je teoretycznie nadal (w końcu nie wiem czy zdałam, chociaż podejrzewam, że tak i nie wiem, czy się dostanę na studia). A szkołę skończyłam z średnią 4.0.

Szczerze powiedziawszy nie podobają mi się wakacje teraz (bo jestem sama w domu) i powoli zamieniam się w gosposię domową :roll: .

Czekam na lipiec, bo lipiec to dla mnie wakacje w Irlandii :smiley:

(Bjkaras) #11

dr_idea Kiedy bedziesz szczekał ? Cos Cie nie widac po tym jak Pawek pokazal fote.

p.s. szacuneczek za takie oceny

(Piotrekjunior) #12

Wychodzac z gimnazjum mialem srednia 5,0

W 1 klasie technikom mialem 4,2

W 2 klasie technikom mialem 4,3

W 3 klasie technikom mam 4,53

W 4 klasie technikom bede mial 6,0 :stuck_out_tongue:

(system) #13

Publicznie odszczekuję to co napisałem w stosunku do PAWEKA (a może PAWKA? - NIE WIEM JAK TO SIĘ ODMIENIA). I podobnie jak Bjkaras: duży szacunek za takie oceny :o . Trzymajcie się ciepło!

(Rikamuru) #14

ja tu siedze z ksiazkami jeszcze 1,5 tyg już nie moge sie doczekać

ajjj

gim to 4.5

a teraz 2kl.technikum niewiem niżej

(Krzysieknd2) #15

Kurde kujonki jesteście nie ma co :hahaha: :smiley:

Nie wiem czy mi się wydaje czy połowa z was ściemnia jak sam zbój 8)

Ja to miałem średnią przy 3 gim jakieś 3.80 :stuck_out_tongue:

(system) #16

Co prawda ja kończyłem jeszcze 8 letnią podstawówkę ale...

...wynikiem chyba mogę się pochwalić :smiley:

Na Świadectwie Ukończenia Szkoły Podstawowej mam średnią 5,38

(Didi Migotka) #17

ja w pierszej klasie gimnazjum miałem średnią 5,09 ale to już przeszłość obecnie koncze 3 klasę gimnazjum i wychodzi mi jakieś 5,20 :o :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

a tak przy okazji to gratulacje dla tych co mieli średnią powyżej 4,75 i powyżej 5,0 :slight_smile: :smiley:

(Carolin6) #18

Proszę państwa pisać to sobie można co tylko się podoba .

Linki do świadectw proszę. :stuck_out_tongue: Albo screeny

(system) #19

Mój już masz na 1. stronie :smiley:

(Asterisk) #20

To już prywatna sprawa - jeden napisze prawdę dla poprawy

image`u a inny bajki dla poprawy samopoczucia

A tak w ogóle - czekam na sponsora-fundatora skanera :slight_smile: