Koniec umowy z neo, jak to jest

Kończy mi się w październiku

Jak to jest, czy umowa sama się rozwiąże? czy jak?

chcę przejść teraz na netię (przechodzić czy nie :stuck_out_tongue_winking_eye: ?)

I jak to załatwić ab bwszystko poszło sprawnie? (aby nie mieć internetu jak najkrótszy czas, (albo w ogóle bez przerwy :))

bez przerwy to raczej nie możliwe

umowa wygaśnie odetną Ci neta w ciągu 7dni…

później możesz robić co Ci się podoba…

ja mam tak ze jak mi sie skonczyła umowa na neostradzie to mi przechodzi na czas nieokreslony i place wiecej za neta i musze isc 30dni wczesniej przed zakonczeniem umowy zeby podpisac aenks przedluzajacy albo zrezygnowac jak w 1 poscie przeszedlbym na netie rok gratis internet jest w promocji

aby podpisać z netią to trzeba mieć od 2 tyg rozwiązaną umowę z tp, i przeliteruj im adres, mi wpisali Bohaterów Warszawy przez ch :x

Witam , poczytaj regulamin neo dział III , paragraf 10 , podpunkt 3 .

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/59039000 … 767875.pdf

Pozdrawiam

Czyli 30 dni przed ide do salonu TP i mówię że po skończeniu umowy nie chce mieć u nich już internetu, umowa się kończy, w ciągu 7 dni po skończeniu umowy internet się skończy, po 14 dniach po skończeniu ide do netii (czy dzwonię?) netia się zgadza i zakłada neta przez jakiś miesiąc czyli mam miesiąc bez neta?

Czy coś jednak źle napsiałem

i chyba trzeba modem oddać po skończeniu się umowy.

mi sie ostatnio skończyła umowa i ‘przeszła’ na czas nieokreślony.

oczywiście nie zauważyłem tego - mój błąd. i zamiast 56 zł musiałem płacić ponad 100 zł! Normalne zdzieranie ludzi…

modemu oddawać nie musze :stuck_out_tongue:

Dobra pójdę 30 dni przed do telepunktu i się dowiem i od rau się wypisze z neo

Tylko czy telepunkt może być dowolny?

I czy na pewno muszę czekać 2 tygodnie zanim będe mógł podpisać umowę z netią?

Mi znów numer bloku wpisali 13 zamiast 12. Bloki są 10 12 14 16 i gdy zadzwoniłem 2tyg po zamówieniu, to powiedzieli mi że kurier trafić nie może :lol:

W przypadku Neo jest inaczej

Jeśli umowa kończy ci się w październiku, to po wygaśnięciu umowy zostaje ona przedłużona na czas nieokreślony!

Czyli będziesz płacił więcej zanim sam nie pójdziesz/zadzwonić że nie chcesz już korzystać z Neo

tak, jak było w moim przypadku. :frowning:

Mi się kończy w listopadzie i też muszę coś z tym zrobić tylko nie wiem jeszcze co. Brać netie?? A ten aneks to można podpisać np. na 2 lata, 1MB, po jakiejś promocyjnej cenie czy standardowej??

ja miałem neo i chciałem przejść na netie to same problemy byli netia założyła m neta i nie działal przez 1 miech wkurzyłem sie i teraz mam VeCtRe

Błażej

ale jak pójdę/ zadzwonie to musze powiedzieć że dopiero poskończeniu się umowy nie chcę już korzystać z neo (tak, bo nie chodzi o zerwanie)

i później czekam 2 tyg (musi być tyle?) i lece do netii(czy dzwonię ?) i czekam jakiś mieisąc… tak? :confused:

Dzwoń teraz do Netii i powiedz że chcesz mieć od nich neta na liniach TPSA

Jak ja zamawiałem, to miałem do wyboru zerwanie umowy z Neo samodzielnie, albo Netia zrobi wszystkie formalności za nas.

Skontaktuj się z Netią i zapytaj się o ich oferte na liniach TPsy

Neta nie odetną ci w tydzień tylko w około miesiąc

matiit

Tylko czy telepunkt może być dowolny?

tak dowolny lub słyszałem że przez neta można to zrobić ale odradzam :stuck_out_tongue: lepiej iść do nich osobiście i przeliterować im dużymi literami wszystko a z przechodzeniem do neti nie wiem ile sie czeka bo nie przechodziłem jeszcze :twisted:

a może lepiej multimo od netii? :smiley:

chociaż zaraz dzwonię do netii.

ja tam mam neo i nienarzekam.

zobacz, mi się kończy umowa…

a skoro mogę mieć taniej w netii to co mnie trzyma przy neo?

:roll: