Konkretne różnice pomiędzy sterownikami do HP DeskJet F2280


(dexter169) #1

Jakie są konkretne różnice w sterownikach do Podstawowy sterownik HP Deskjet a Pełne oprogramowanie i sterowniki HP Deskjet ???

Co jeszcze tam zainstalować ?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=228&lc=pl&cc=pl&dlc=pl&sw_lang=&product=3390947

(system) #2

Takie, że Podstawowy to tylko sterownik i drukarka będzie działać w oparciu o oprogramowanie systemowe (Windows’a), natomiast to Pełne, to sterowniki + właśnie oprogramowanie firmowe HP, przydatne… i nie przydatne. Czasem tego drugiego jest aż nadmiar, ale podczas instalowania można składniki wybrać samemu. W sumie możesz brać Pełne, ale zwracaj uwagę podczas instalacji na to, co instalujesz.


(dexter169) #3

a jakie warto zainstalować ?

Już wcześniej zainstalowałem Podstawowy sterownik HP Deskjet ! Czy miałbym wtedy odinstalować sterowniki i potem na na nowo je zainstalować ? Czy można dopełnić tą instalację ?

Jak wciskam scan na urządzeniu wielofunkcyjnym, to się nic nie dzieje !!

A co mam zrobić, aby zadziałał ten przycisk scan na tym urządzeniu wielofunkcyjnym ?


(system) #4

Jeśli wcześniej zainstalowałeś wersję podstawową, to możesz teraz spokojnie doinstalować wersję pełną, wybierając odpowiadające Ci opcje. Instalator Cię poprowadzi.

Możesz oczywiście, nie rozważając niczego, zainstalować pełne, proponowane przez instalator oprogramowanie. Przyciski będą wówczas na pewno działały.