Konkretny, mówiący o problemie :P

Co sądzicie o tym wynalazku? Jak go brałem rok temu to był strasznym niewypałem, więc pożyczyłem od kumpla router z AP. Teraz podobno do LiveBoxa są aktualizacje oprogramowania itp. Jak teraz sprawuje się to urządzonko? Można już go normalnie używać czy dalej wiesza się i kompy “gubią” sygnał WIFI?

Z tego, co obserwuję wynalazki Tepsy generalnie sprawiają dużo kłopotów, lepiej zainwestować parę groszy w jakiś normalny sprzęt…

Mam pół roku i nie narzekam. Na pewno lepsze od zwykłego modemu.

kimipl

Temat w dziale Na luzie - ale to nie znaczy, że tu nie przestrzega się zasad obowiązujących na Forum.

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Moi znajomi którzy posiadają ten wynalazek z reguły narzekają. Najmniej problemów mają ci, którzy mają tylko jednego kompa pracującego z liveboxem (chociaż narzekają np. na niesamowicie grzejący się zasilacz). Schody zaczynają się w momencie, gdy ktoś usiłuje skonfigurować na tym sieć lub podłączyć drugiego kompa. Jeżeli już uda się przebrnąć przez konfigurację to często występują problemy z transferem lub zawieszeniami na sztywno tego cuda. Nie jest to reguła, ale wielu osobom już nieźle dał się we znaki. Innym problemem jest w dużej części przypadków otrzymanie go od tp. Trzeba mieć “anielską” cierpliwość żeby doczekać się na swój egzemplarz (przynajmniej tak jest w zachodniopomorskim). Nie jest mi znany przypadek otrzymania liveboxa za pierwszym razem. Nieszczęśnicy :D, którzy go otrzymali często stoczyli naprawdę ciężka walkę z tp.