Konkurs Gamikaze - ponad 100 nagród do wygrania!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie portalu Gamikaze. Do wygrania jest ponad 100 atrakcyjnych nagród, w tym unikalne koszulki z naszego HotZlotu!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste i polega na podaniu pierwotnej “nazwy kodowej” portalu Gamikaze. Jaka to nazwa? Aby ją poznać wystarczy przejrzeć najpopularniejsze recenzje i zapowiedzi na Gamikaze (znaleźć je można w ramce Top10 na stronie głównej). W wybranych ośmiu z nich powyróżniano po literze, a te odpowiednio ułożone tworzą ośmioliterowe hasło. Rzeczona nazwa kodowa składa się z dwóch członów pisanych łącznie i jest naprawdę specyficzna :wink:

Wygrać można jedną z ponad 100 różnorodnych i atrakcyjnych nagród. W puli znalazły się:

* Karta graficzna Sapphire HD 4670 512MB

* Klawiatury Microsoft SideWinder X6 (3 szt.)

* Myszki Microsoft SideWinder X5 (5 szt.)

* Myszki Microsoft SideWinder (5 szt.)

* Myszki Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 (10 szt.)

* Dancematy z grą Dance Party Dance X-treme (10 szt.)

* Gry Wiedźmin - Edycja Rozszerzona (5 szt.)

* Gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo (5 szt.)

* Gry Devil May Cry 4 (5 szt.)

* Gry Trackmania United Forever (10 szt.)

* Piloty uniwersalne Markus (10 szt.)

* Koszulki z tegorocznego HotZlotu (20 szt.)

* Zestawy upominków od firmy Sapphire (20 szt.)

Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 października 2008 r. wprowadzić poszukiwane hasło na specjalnej stronie konkursowej. Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie zarejestrowani i zalogowani czytelnicy portalu Gamikaze. Osoby, które nie mają jeszcze konta w portalu muszą się najpierw zarejestrować. Wśród wszystkich osób, które podadzą poprawne hasło rozlosowane zostaną wymienione powyżej nagrody. Fundatorami nagród w konkursie są firmy CD Projekt, Elmak, IQ Publishing, Microsoft i Sapphire. Rozstrzygnięcie już 13 października.

Spróbuj swojego szczęścia! Wejdź na konkurs.gamikaze.pl

Literki już mam :smiley: Ale pomysłu na nazwe kodową nie mam :stuck_out_tongue:

Już wysłałem :wink:

Pozdrawiam.

Edit:

Nie chcący dwa razy kliknąłem “Wyślij”, czy może coś się stać ?

Proszę o podanie literek wiadomo każdy chce wygrać, ale pomine że przejrzałem te recenzje i znalazłem 4 literki… zwracałem uwage na te zapisane wielką literą. Nie doczytałem, jeśli wysłałem, ale źle mogę ponownie?

No… to są żarty hah przyeczytałem źle mają to być recenzje i zapowiedzi ;PP

Już znalazłem i doszedłem, ale wyśle potem, bo idę coś przegryść.

Porchekarera , trochę na gamikaze nie teges jest, ale przczytaj dokładnie, co napisał Krogulec.

Sory za dwa posty… to tak wszystko przeczytałem, ale jeśli wysłąłem złe hasło moge je ponownie wysłać? może ktoś podsunie poprawne ;PP Nook naprzykład ty. Bo zanim ja na to wpadne… bardzo chciałbym wygrać, ale nie mam do tego szczęścia.

Przecież to jest konkurs…

Musisz sam do tego dojść.

Pozdrawiam.

Proszę nie pytać na PW, bo i tak nie pomogę.

Pozdrawiam.

Ja już wysłałem. Nazwa powinna być małymi czy dużymi literami ??

To już wiem ;'PP

Dzięki tobie ja też :stuck_out_tongue:

Następnym razem używaj PW :roll:

I ja też już wysłałem :d

właśnie… hasło ma być wielkimi literami czy małymi?


wysłane

na maila przyszło potwierdzenie że zostałem przyjęty do konkursu :smiley:

Fajny konkurs i troche trudny ale hasło odgadnięte :slight_smile: (jak to mój pech nic nie wygram pewnie :roll: ). Krogulec , zamiast tych gwiazdek mogłeś zrobić tak:

Trudniej znaleźć literki niż odgadnąć hasło :slight_smile:

kurde zero pomysłu ;| a literki bez problemu znalezione! :smiley:

Nic się nie stało - po prostu pod uwagę brane będzie tylko pierwsze zgłoszenie :wink: Jest o tym zresztą mowa w regulaminie.

Nie ma to znaczenia :wink:

Tylko bez podpowiadania! :stuck_out_tongue:

Mogłem - przyznaję “bez bicia”, że trochę się śpieszyłem (remont w domu i moja lepsza połówka goni mnie od kompa :P)

Heh miałem problem z odgadnięciem ale luz :slight_smile:

PS. Czy formularz na stronie sprawdza poprawność podanego hasła?

Trudniej było znaleźć te literki niż odgadnąć hasło.

W sumie, to odpowiedzi domyślałem się już wcześniej, ale dla pewności pobawiłem się w szukanie.