Konkurs Gamikaze - ponad 100 nagród do wygrania!

(Krogulec) #1

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie portalu Gamikaze. Do wygrania jest ponad 100 atrakcyjnych nagród, w tym unikalne koszulki z naszego HotZlotu!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste i polega na podaniu pierwotnej "nazwy kodowej" portalu Gamikaze. Jaka to nazwa? Aby ją poznać wystarczy przejrzeć najpopularniejsze recenzje i zapowiedzi na Gamikaze (znaleźć je można w ramce Top10 na stronie głównej). W wybranych ośmiu z nich powyróżniano po literze, a te odpowiednio ułożone tworzą ośmioliterowe hasło. Rzeczona nazwa kodowa składa się z dwóch członów pisanych łącznie i jest naprawdę specyficzna :wink:

Wygrać można jedną z ponad 100 różnorodnych i atrakcyjnych nagród. W puli znalazły się:

* Karta graficzna Sapphire HD 4670 512MB

* Klawiatury Microsoft SideWinder X6 (3 szt.)

* Myszki Microsoft SideWinder X5 (5 szt.)

* Myszki Microsoft SideWinder (5 szt.)

* Myszki Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 (10 szt.)

* Dancematy z grą Dance Party Dance X-treme (10 szt.)

* Gry Wiedźmin - Edycja Rozszerzona (5 szt.)

* Gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo (5 szt.)

* Gry Devil May Cry 4 (5 szt.)

* Gry Trackmania United Forever (10 szt.)

* Piloty uniwersalne Markus (10 szt.)

* Koszulki z tegorocznego HotZlotu (20 szt.)

* Zestawy upominków od firmy Sapphire (20 szt.)

Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 października 2008 r. wprowadzić poszukiwane hasło na specjalnej stronie konkursowej. Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie zarejestrowani i zalogowani czytelnicy portalu Gamikaze. Osoby, które nie mają jeszcze konta w portalu muszą się najpierw zarejestrować. Wśród wszystkich osób, które podadzą poprawne hasło rozlosowane zostaną wymienione powyżej nagrody. Fundatorami nagród w konkursie są firmy CD Projekt, Elmak, IQ Publishing, Microsoft i Sapphire. Rozstrzygnięcie już 13 października.

Spróbuj swojego szczęścia! Wejdź na konkurs.gamikaze.pl

(system) #2

Literki już mam :smiley: Ale pomysłu na nazwe kodową nie mam :stuck_out_tongue:

(Skr3czu) #3

Już wysłałem :wink:

Pozdrawiam.

Edit:

Nie chcący dwa razy kliknąłem "Wyślij", czy może coś się stać ?

(Porchekarera) #4

Proszę o podanie literek wiadomo każdy chce wygrać, ale pomine że przejrzałem te recenzje i znalazłem 4 literki... zwracałem uwage na te zapisane wielką literą. Nie doczytałem, jeśli wysłałem, ale źle mogę ponownie?

(Porchekarera) #5

No.... to są żarty hah przyeczytałem źle mają to być recenzje i zapowiedzi :stuck_out_tongue_winking_eye:P

(Blotny) #6

Już znalazłem i doszedłem, ale wyśle potem, bo idę coś przegryść.

Porchekarera , trochę na gamikaze nie teges jest, ale przczytaj dokładnie, co napisał Krogulec.

(Porchekarera) #7

Sory za dwa posty.. to tak wszystko przeczytałem, ale jeśli wysłąłem złe hasło moge je ponownie wysłać? może ktoś podsunie poprawne :stuck_out_tongue_winking_eye:P Nook naprzykład ty. Bo zanim ja na to wpadne.. bardzo chciałbym wygrać, ale nie mam do tego szczęścia.

(Skr3czu) #8

Przecież to jest konkurs...

Musisz sam do tego dojść.

Pozdrawiam.

(Skr3czu) #9

Proszę nie pytać na PW, bo i tak nie pomogę.

Pozdrawiam.

(system) #10

Ja już wysłałem. Nazwa powinna być małymi czy dużymi literami ??

(Porchekarera) #11

To już wiem ;'PP

(system) #12

Dzięki tobie ja też :stuck_out_tongue:

Następnym razem używaj PW :roll:

(Mico) #13

I ja też już wysłałem :d

(M Salatka) #14

właśnie.. hasło ma być wielkimi literami czy małymi?

wysłane

na maila przyszło potwierdzenie że zostałem przyjęty do konkursu :smiley:

(Pasta Do Zębów) #15

Fajny konkurs i troche trudny ale hasło odgadnięte :slight_smile: (jak to mój pech nic nie wygram pewnie :roll: ). Krogulec , zamiast tych gwiazdek mogłeś zrobić tak:

(Xaros) #16

Trudniej znaleźć literki niż odgadnąć hasło :slight_smile:

(Dan Kol) #17

kurde zero pomysłu ;| a literki bez problemu znalezione! :smiley:

(Krogulec) #18

Nic się nie stało - po prostu pod uwagę brane będzie tylko pierwsze zgłoszenie :wink: Jest o tym zresztą mowa w regulaminie.

Nie ma to znaczenia :wink:

Tylko bez podpowiadania! :stuck_out_tongue:

Mogłem - przyznaję "bez bicia", że trochę się śpieszyłem (remont w domu i moja lepsza połówka goni mnie od kompa :P)

(Sebazzdw) #19

Heh miałem problem z odgadnięciem ale luz :slight_smile:

PS. Czy formularz na stronie sprawdza poprawność podanego hasła?

Trudniej było znaleźć te literki niż odgadnąć hasło.

W sumie, to odpowiedzi domyślałem się już wcześniej, ale dla pewności pobawiłem się w szukanie.