Konkurs Gamikaze - ponad 100 nagród do wygrania!

Nie sprawdza - przyjmowane są wszystkie.

Zgłoszenie wyslane :wink: Czekamy na wyniki :slight_smile:

A czy hasło podane ze spacją może być uznane jako poprawne?

Ehh, a mi wskoczyła spacja w środku pierwszego członu… Gdy się skapłem przerwałem wysyłanie i błąd poprawiłem, ale znając życie wiadomość już się zapisała i nie uzna mojej odpowiedzi, pech :slight_smile:

Masakra ! :confused:

a ja jeszcze szukam. chyba jakiś ślepy i głupi jestem :confused:

ale co? nie możesz znaleźć wszystkich liter czy w ogóle żadnej?

3d3695b57d8958ca.jpg

widzisz to wielkie E w treści recenzji? Szukasz wyróżnionych liter i układasz z nich hasło. Wszystko jest dokładnie opisane zarówno na stronie konkursowej na gamikaze i dobrychprogramach.

Przepraszam, ale czy w podowaniu odp, nie można było stawiać spacji między wyrazami?

Tak czytacie regulaminy:

ciekawe czy coś wygram :lol:

Literki było łatwo znaleźć, hasło ułożyć jeszcze prościej… ciekawe czy coś wygram chciałbym wygrać koszulkę z HotZlot’u.

Hmm, jak nagród ponad sto, to ciekawe czy tyle samo chętnych.

Ostatnio dużo nowych użytkowników przybyło :P, patrząc na licznik na forum Gamikaze (Liczba użytkowników: 670)

Efekt przekierowania z forum DP na forum Gamikaze. I jest bardzo to dobre posunięcie ze strony administracji.

dokładnie na to tam czekamy, aż więcej ciekawych ludzie obeznanych w temacie zacznie udzielać się na forum :]

Bo na gamikaze jakoś pustawo jest. Fajny serwis, ale nie ma kogoś do pisania. Ale gdyby był sb…

fakt te troche ponad 3k postów napisało tak ze 50-70 osób :smiley:

Bo forum dopiero się rozwija :slight_smile:

Przecież o tym było na forum…

p.s proszę nie pisać na PW, bo i tak nie dam hasła.

zal mnie chwyta jak czytam juz kolejne pw z prośba o podanie hasła do konkursu :S

było trzeba sie nie przyznawać że znasz hasło