Konkurs na karykaturę - głosowanie!

Oto głosowanie do konkursu na karykaturę - możecie już oddawać swoje głosy. :slight_smile: Czas głosowania - 5 dni.

Można komentować pracę, jednak proszę nie zdradzać, czyja praca jest czyja (głosujemy na karykatury,

nie na użytkowników). Powstrzymajcie się również od komentarzy lol, lol, ale kretyństwo, buahaha,

ja bym to zrobił 1000x lepiej, hahahha.

Propozycja numer 1: asterisk

7ddf3066bb20c0bdm.jpg

Opis pracy (napisany przez autora): Brak

Propozycja numer 2: Monczkin

67e2e653b4effceam.jpg

Opis pracy (napisany przez autora): Na obrazku przedstawiony jest Monczkin.

Nigdy w pełni nie ujawnił się na forum. Zawsze poważny i skryty. Stoi za zasłoną monitora

. Tylko on wie jak wygląda. Nikt go nie widział. Czas aby Monczkin odkrył się przed całym światem.

Oto właśnie on :)…

Propozycja numer 3: Gutek2222

6e7483b56f5bde0dm.jpg

Opis pracy (napisany przez autora): zawarty w grafice.

Propozycja numer 4: squeet

d8d707e1a85feb55m.jpg

Opis pracy (napisany przez autora):

Squeet kiedyś pisał na forum ze razem z kolegami bawil sie w le parkour , mial nawet stronke,

pilka i rekawica bo wspominal ze kiedys gral w pilke nożną na pozycji bramkarza, no

i sztanga, bo w jakims temacie wspomniał ze chodzi na siłownie :]

Propozycja numer 5: JNJN

0b8ccb175e5dbf4fm.jpg

Opis pracy (napisany przez autora): Brak

_____________________________________________________________________

Praca poza konkursem

bf03d1442c6c0ab6m.jpg

Opis pracy (napisany przez autora): zawarty w grafice

Grafika pozakonkursowa jest mojego autorstwa, a sam nie będę brał udziału w konkursie,

który organizowałem (wiem, wiem, że wcześniej było inaczej :wink: ale tamten konkurs wygrałem - więc

w tym moja praca będzie poza konkursem).

Statystyki:

Prac łamiących regulamin konkursu: 1

Prac niezatwierdzonych przez moderatora/administratora: 1 (zatwierdzono po modyfikacjach)

Osoby przedstawione na karykaturach wyraziły zgodę na publikacje grafik.

praca nr. 5 :wink:

btw. kiedy i gdzie był jakiś konkurs? :lol:

edycja: fakt… jest przyklejony :wink: tylko mam tak że nało kiedy patrze na gore forum… :wink:

Mi najbardziej przypadła do gustu praca Asteriska. Fajna biała pantera czy co to tam no i ten rynek :wink: Może dlatego też, że mieszkam w Krakowie :mrgreen:

AZPR , konkurs był i jest - wciąż przyklejony w dziale NL ;]

raczej o nim, asterisk nie był autorem :slight_smile:

Mi się najbardziej spodobała praca nr. 4 :wink: i na tą też karykaturę oddałem głos

Oddałem głos na pracę numer 5.

Jak przeczytałem treść zamieszczoną w dymku zacząłem się śmiać a jak jeszcze ujrzałem Baksa ( :oops: ) to prawie się zsikałem.

Podziw dla autora za pomysłowość :slight_smile:

Edit

Jakby praca poza konkursem nie była poza konkursem ( :roll: ) to był na nią głosował, ale cóż :roll:

W każdym bądź razie prace są super :mrgreen:

Głos oddałem na pracę nr. 5

Wszystkie prace są dobre, jednak najbardziej przypadły mi do gustu praca 5 i ta “poza konkursem”.

Wszystkie prace sa SUPER.

Ale zaglosowalem na nr.5

“OT-y kosmos JNJN” :smiley: :smiley: :smiley: doskonale rysunek przedstawia wszystkich moderatorow - nieprzepuszcza ani jednego OT

Ja odałem głos na pracę numer 3 :slight_smile:

Praca nr 5 :hahaha: Ale najlepsza jest ta spoza konkursu, nie mogę wytrzymać jak na to patrzę :mrgreen:

No trzeba przyznać rss świetna praca, a co do reszty… szału nie ma głosowałęm na prace nr2 (orginalne :D) ale dobra też jest nr 5, pozdrawiam

Według mnie z prac w konkursie najlepsza jest tak prca oznaczona numerem:

5

P.S. A tak na serio najlepsza jest praca z poza konkursu.

Swój głos oddałem na pracę nr5. To co mi się w niej najbardziej spodobało to pomysłowość. Jednak gdyby można było zagłosować na pracę poza konkursem, to z pewnością właśnie ona dostałaby ode mnie głos, po prostu jest świetnia. Znacznie przebija inne prace :wink:

Czy te prace robiły dzieci z zerówki na pierwszych zajęciach na komputerze ?? Jeżeli tak to faktycznie warte świeczki

Poza pracą pozakonkursową reszta jak dla mnie totalne dno :!:

Dlatego nie oddaję głosu na żadną :stuck_out_tongue:

mądre słowa aczkolwiek “ostre”. :wink: Ale podobnie jak fiesta nie głosuję.

BTW : Praca Akiry też jest ładna. :slight_smile:

Hmmm Zastanawiam się właśnie między jedynką, a piątką…

No dobra… głosuję na nr 5

Tylko co JNJN robi w kosmosie? Wystrzelił się tam przez przypadek razem z OT-ami?

Najbardziej mi do gustu przypadła praca rss ta która jest poza konkursem… no ale cóż - rozbawiła mnie piątka i to na nią głosuję :slight_smile:

Oddałem głos na pracę nr 5

Pozostałe prace same dla siebie mogą być karykaturami :mrgreen:

Miałem dylemat i zastanawiałem się między 2 a 5, ale ostatecznie wybrałem pracę nr.5 :slight_smile: .

Paint roxi, co? :twisted:

Piątka :smiley: OTy kosmos.JNJN :smiley: