Konkurs na userbara - głosowanie!

Dokładmie prace - 02, 03, 04, 05, 07, 08, 09, 14, 16 :o

Aż 50 % :stuck_out_tongue:

To mówi o wszystkim :frowning:

no właśnie… :?

ale 18 jest na temat, wiec nawet po ‘zdyskfalifikowaniu’ prac wymienionych przez asteriks a, wygrywa właśnie ona :slight_smile:

chociaż proponuje zrobić nową ankietę tylko z regulaminowymi userbarami już nadesłanymi ( te 9 co zostały )

Oczywiście, że jest - nigdy tego nie negowałem

Chodzi o sam konkurs sensu scricto

No dobra, ale skoro sam autor je zakwalifikował, to nie ma już mowy o dyskwalifikacji. Te które rss przyjał muszą zostać.

Ogłoszenie wyników:

Miejsce trzecie - 12% głosów - praca numer 05

autor: BlackMan

Miejsce drugie - 14% głosów - praca numer 07

autor: Bunio

Pierwsze miejsce - 29% głosów - praca numer 18

autor: :oops: :oops: :oops: rss

Wygrałem ten konkurs, jednak brałem w nim udział nie dla zwycięstwa, ale jedynie dla zabawy. Tak więc zrzekam się pierwszego miejsca.

Zwycięscą jest Bunio! Gratulacje! Nagrody prześlemy pocztą :wink: żart :stuck_out_tongue:

cóż gratuluję zwycięzcom, przede wszystkim rss mimo zrzeknięcia się wygranej, ja swoją skromną osobę podpisze pod drugim userbarem (zdyskwalifikowanym :stuck_out_tongue: )

No to ja też się może ujawnie :slight_smile:

Moja praca jest na 4 miejscu razem z 8, a jest to 3-jeczka :slight_smile:

żaden z prezentowanych userbarów nie został zdyskwalifikowany

Lista autorów prac:

01 Ace.B

02 Airborn

03 barpok12 (obecnie juven)

04 Bażant

05 BlackMan

06 bobasek_89

07 Bunio

08 Cygan

09 Czyzu

10 Daro7

11 DrDxtro

12 drodz

13 ERROR22

14 Faja

15 lanlin

16 mateo515

17 matheew

18 rss

Złączono Posta : 12.05.2006 (Pią) 20:40

Do asterisk : na ‘zdyskwalifikowanych przez Ciebie’ pracach nie ma napisane, że chodzi jedynie o vortal. DOBREPROGRAMY to zarówno vortal, jak i forum. Tak więc wszystkie opublikowane prace są i vtłt zaakceptowane

O.o

Wygrałem. :jupi:

Bunio gratuluję.

Wygrała praca na którą głosowałem 8) :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za oddane głosy.

Naprawdę nie spodziewałem się wygranej.

Był to mój trzeci userbar ,jaki zrobiłem w życiu! :stuck_out_tongue:

Gratuluje wszystkim któży wzieli udział !!

A mój był pierwszy w życiu :slight_smile: może dla tego tylko 1 głos? Dobrze, że przynajmniej sam na siebie nie głosowałem :]

Gratuluję wszystkim wygranych, dzięki za miłą zabawę :). Kiedy następny konkurs? ;>

No i rss wszystkich pozamiatał…

Congratulations wszystkim wygranym, rss również.

Mam nadzieję, że będzie następny konkurs - tym razem nie dam się tak łatwo :twisted:

gratuluję całej trójce , gratuluje zwycięzcy Bunio no a w szczególności userowi rss , przecież to on zorganizował ten wspaniały konkurs , który właściwie sam wygrał :stuck_out_tongue:

Gratuluję dla zwycięzców :!:

A myślałem nad pracą numer 18. Trochę inna ale jak to mówią “orginalna” i to pewnie przyniosło jej zwycięzstwo :wink:

Ja jednak zagłosowałem na siódemkę, bo poprstu, prosta praca a Ja takie lubię :mrgreen:

Zbyt wiele było tu niejasności.

I na tym koniec.