Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Takich delikwentów odrzucało się już w ostatnim konkursie. Mnie chodziło raczej o drugą pozycję na screenie i ciekawe ułożenie liter osób odpowiadających w temacie.

ok wchodzę w to. amd to budżetowe rozwiązanie .

Budżet będzie partnerem i sponsorem konkursu? :wink:

Kilka kont na jednym IP - dyskwalifikacja powinna być.

1 polubienie

Macie jakąś ciekawą propozycję do obejrzenia/głosowania? Głównie wszędzie jedno i to samo…
Może być w wiadomości priv, żeby nie robić reklamy :grinning:

Tutaj masz fajny zestaw

1 polubienie

Szukaj czegoś nietuzinkowego co nie jest nudną bryłą w dwóch kolorach. JA nie będę podpowiadał, ale kilka zestawów wyróżniających się wyglądem widziałem.

1 polubienie

To od razu zbanować głosowanie z internetu mobilnego po IPv4.

Nie dobry pomysł. Niektórzy są skazani na mobilny internet. Spoko, klony i głosy na zamówienie da się wyłapać.

1 polubienie

Współpracujesz z DP, możesz kreować zainteresowania i trendy. Współpracownicy nie powinni brać udziału w konkursie :innocent:

Zerknąłem właśnie do działów z zestawami i jakoś nie widać żeby ludzie rzucili się do głosowania, ale patrząc na posty przy zestawach z największą ilością głosów, to większość jest z kont założonych w przeciągu ostatniego tygodnia. Mam zmienne IP, założenie konta pocztowego to też nie problem. Chyba założę sobie kilkanaście kont, tak na wypadek przyszłych konkursów.

2 polubienia

W ogóle ten konkurs to jedna wielka pomyłka.
Raz że wielka o nim cisza się zrobiła a dwa - miał on spowodować dodatkowy ruch sieciowy na forum.
Inna sprawa że to nie jest konkurs dla stałych użytkowników portalu a dla każdego nowego narybku który w tym wypadku rzuca się jak mucha na gówno, tak jak wspominałeś @freshmeat tworząc sub-konta (wystarczy sprawdzić ile osób się zarejestrowało w przeciągu 30 czerwca do teraz).

@tomekb mam tylko nadzieję że to nie wpłynie na statystyki DP do pochwalenia się na stronę - “Iluż to unikalnych użytkowników się u nas zarejestrowało w ostatnich miesiącach. Cud!”

4 polubienia

Głosują na zestaw z optane bez optane, a powodzenie opętane, albo ktoś to weryfikuje?

Zagłosowałem i ja.

Złożyłem zestaw głównie dla samej satysfakcji. Jak mnie odrzucą to płakać jakoś nie będę. Oglądałem inne zestawy i widząc lekką posuchę wrzuciłem coś swojego, odpustowego.

1 polubienie

@LORDEK dajesz się podpuszczać koledze @anon741072, który ma problem z elementarnymi definicjami. Wygląda też na to, że fantazjuje o regułach konkursowych bo regulaminu konkursu jest jednoznaczny, zacytuję fragment:

Uczestnikiem Konkursu organizowanego za pośrednictwem Portalu może być każda osoba
będąca zarejestrowanym użytkownikiem Portalu posiadającym miejsce zamieszkania na
terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za wyjątkiem: pracowników Organizatora oraz członków
ich organów zarządzających, podmiotów i ich pracowników współpracujących z nimi przy
organizowaniu Konkursu, jak również członków najbliższych rodzin wymienionych osób, to jest
małżonków, krewnych i powinowatych w linii prostej (np. rodzice, dzieci, dziadkowie, wnuki),
ich przysposobionych lub przysposabiających, a także rodzeństwa”.

Ja wiem jaki jest regulamin i zdaję sobie sprawę, że to “heheszki” jednakże problem ze współpracownikami pojawia się zawsze przy konkursach także no. Płakać nie będę.

Nie. Nie pojawia się problem ze współpracownikami tylko pojawiają się fantazje takich osób jak np @anon741072. Po prostu nie dawajmy się wciągać w te urojenia. Nie traktujmy wyobrażeń jako czegoś rzeczywistego. Traktując słowa pocologa poważnie, dajesz mu uzasadnienie dla tych “heheszków”.

Nie traktuję jego słów poważnie, jego komentarz jest jak najbardziej sarkastyczny. Kurde. Jak człowiek od lat nie używa emotikonów to ludzie wszystkie jego słowa biorą za pewniak… Zacznę sobie pisać chyba #trolololo czy inny bajer, bo potem się dzieje w komentarzach.

1 polubienie

Pisz otwartym tekstem, np tak: Kiedy @anon741072 czyta na głos regulamin konkursu to już w trzeciej minucie słychać strzały :stuck_out_tongue_winking_eye:

Można, i tak choć twierdzenie,że konkurs nie jest w jakikolwiek sposób, uczciwy jest jak najbardziej prawdziwe :smiley: