Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Czy ktoś już poruszał ten problem?

1 polubienie

Nie dało się w dziale bezpieczeństwo dopuścić 3 linków to i dla konkursu nie zwiększy się limit na 8-10, bo ktoś nie może zapisać koszyka i zrzut ekranu musi wrzucić na jakiś hosting zdjęć.

Moim zdaniem powinno się znaleźć wyjaśnienie w regulaminie, że użytkownicy bez statusu gwiazdy na forum mogą wziąć udział w konkursie jedynie posiadając konto w sklepie x-kom.

I kolejny raz przy tej okazji powtórzę jakie to ograniczenie dla nowych użytkowników jest bezsensowne i jedynie zniechęca pewną ich część. Nowy użytkownik może zadać pytanie sensownie udokumentowane linkami, czy zdjęciami jedynie w sytuacji kiedy odpowie na ileś postów wcześniej, albo przeczyta ileś godzin tematów. To nie jest walka ze spamem, tylko fanaberia miłościwie nam panującego :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

To pewnie wszystko zaplanowane.

Więcej postów na forum, 99% pewności, że gdy ktoś będzie szukał kompa z tym procesorem lub kompa do 6000zł trafi tutaj, więcej zarejestrowanych userów na DP , więcej zarejestrowanych userów na X-kom, zwiększona sprzedaż produktów na X-kom… i tak dalej, i tak dalej.

1 polubienie

Zwiększyliśmy (globalnie) limit linków dla nowego uzytkownika z 2 do 6.

4 polubienia

Czy spełniam założenia konkursowe?

  • Obowiązkowe elementy - są :slight_smile:
  • Możliwość uruchomienia gier - jest :slight_smile:
  • Górna granica ceny - zachowana :slight_smile:
  • Wszystkie produkty z oferty x-kom - tak :slight_smile:
  • Link do koszyka - jest :slight_smile:
4 polubienia

http://storage.dobreprogramy.pl/dokumenty/Regulamin_ZlozPCIntel2018.pdf

§2 pkt. 6

Także sorry Winnetou.

2 polubienia

“Jednostka centralna” to Central Processing Unit czyli CPU :wink:

Niestety jakbyś tej “jednostki centralnej” nie podciągał pod CPU to w mowie polskiej oznacza to całą budę z zawartością, no i kontekst zdania nie pozwala myśleć o samym procesorze - poza tym podpunkt sugeruje, idąc Twoim “obejściem zasad” , że musiałbyś mieć dwa procesory czyli i7 8700K i coś jeszcze.

Zresztą na choinkę Ci komputer? Masz drona! To jak wygrać złote gacie!

“buda z zawartością” to mięsny jeż :stuck_out_tongue_winking_eye:

My tu gadu gadu, a ja chciałbym wygrać bo żona ciągle pyta kiedy wynik konkursu… tak jak pisałem w temacie, obiecałem kupno nowego smartfona jak wygram :open_mouth:

A mogłem powiedzieć jej, że @januszek ją przeleci jak wygram. Tzn. przeleci tym dronem ze swojego zestawu :wink:

1 polubienie

To dlatego domagałeś się zapasowych akumulatorów :stuck_out_tongue_winking_eye:

To dosyć odważne stwierdzenie, że intelowskie CPU są super.

Tia. Corsairy są ciche i grafika cicha a nawet cooler procka???
Na traktorze gry się orze :wink:

Poprawiłem i teraz zestaw spełnia 100% wymogów regulaminowych + dron :wink:

Coś za coś, ale bez przesady. Nie ma tragedii, a druga sprawa przemyślany dosyć zestaw i odpowiednie RAMy, nie te przepłacone co niektórzy proponują.

Zresztą, niech wygrają Ci którym się należy :wink:

Teraz nikt Ci nie powie, że się nie starałeś. Ponoć da się na integrze Intela CS: GO odpalić i grać, także zestaw dla gracza.

Na głupim i7-6700 dało się na maksymalnych obrotach to na tym pójdzie jeszcze lepiej :wink:

I stało się, szanse nie są wyrównane !

Brak dostępności sprzętu uniemożliwia dodanie go do koszyka… Nikt o tym nie pomyślał organizując taki konkurs ?
To nie hejt, ale serio szanse z dnia na dzień są niższe gdyż sklep zaczyna świecić pustkami.

Zauważyłem to gdy brakło Intel Optane 32G. Nie można go dodać do listy, gdy jest niedostępny. Tak samo jak niektóre zasilacze czy pamięci RAM. Zresztą ten kto go wczesniej dodał teraz ma podniesioną wartość koszyka o 100 zł - o tyle zdrożała ta pamięć. Taka zagrywka jak braknie części z określonej puli cenowej. Na chwilę braknie, by podnieść ceny. Wiele sklepów robi podobnie. Podzespoły dryfują w określonych widełkach cenowych - zmiana ceny o kilka złotych przy większym ruchu, a jak zniknie “zapas” to za chwilę wróci w mocno podniesionych widełkach. Zresztą wystarczy popatrzeć na niektóre sklepy i popularne części. Niekiedy coś się wysypie i ten sam towar sprzedawany jest jednocześnie w dwóch cenach.

1 polubienie