Konosla czy komp

Zastanawiam sie co lepiej sobie kupić nowego kompa czy konsole (wii lub ps3). Co o tym sadzicie?

PS. kom co chce kupic to

amd x2 6000

1gb ddr2 good ram

PALIT 8600 SONIC+

DFI Infinity NFUltra

Ja bym brał kompa…dla mnie PS3 jest za droga a WII za bardzo niefajne…pozatym gry na PS3 są masakrycznie drogie i potrzeba min 35cali LCD telewizor aby w pełni cieszyć się urokami PS3

mam_max - Ja też bym brał kompa, ale jak chcesz tego co napisałeś to dodaj jeszcze 1gb ramu i jaką dobra kartę nvidia np. 8800 lub 8600.

ja bym brał kompa, bo choć na ps3 masz super grałe, bajery itp, to nie pograsz w heroes, diablo, sacred, strategie, i właśnie komp na tym prowadzi chociaż na nowe gry trzeba często robić upgread

Jeśli masz telewizor LCD to PS3. Na telewizorze CRT nie ma sensu (wiem bo podłączyłem Ps3 pod CRT’ka i efekt jest fatalny - na LCD (40 cali) obraz wygląda pięknie!

Komp zawsze prowadził na konsolami. Gdy pod konsole zawsze są okrajane, a zresztą komp to multi sprzęt :stuck_out_tongue: Na nim można wszystko. I te ceny za gry… za 1 grę na PS’a3 mam 3-4 dobre gry na kompa :stuck_out_tongue:

do hardcore`owego giercowania konsola, do lekkiego szpilania komp, najnowsze konsole są drogie ale rekompensują to długą żywotnością w przeciwieństwie do kompa w którego trzeba non stop pompować kasę (jak ktoś chce podolać kolejnym wymaganiom offcoz)…

ale na na ps3 możesz robić wszystko co na kompie* ja ma pozatym lcd samsunga 32 cale

*ja na kompie to gram w gry słucham muzy i przegląda stronki

Powiem tak - jeśli chodzi Ci tylko o granie to nie masz się co zastanawiać - do gier stworzone są konsole i PC się do nich nie umywa. Nie wiem jak jest z PS3 bo sam miałem Wii i frajda z gier była nie porównywalna. Jeśli natomiast myślisz o tym aby również pracować na tym sprzęcie to rzecz jasna PC.

Więc teraz się zastanów do czego Ci potrzebny jest ten sprzęt.

ja interesuje sie grami i będę miał swojego starego kompa do innych rzeczy jak kupie konsole

mam_max - Taa wszystko? To czekaj odpalę sobie Photoshpa na PS’ie 3, napiszę stronę www, odpalę tracktora by zrobić jakiś sample, z edytuje sobie jakaś fotkę, napiszę jakiś program i chodź by granie w różnego rodzaju gry, a nie tak jak na konsolach gdzie jesteś uzależniony od tego co ktoś wyda. Najlepszą konsolą jest jednak Wii, które daję naprawdę masę frajdy. I to nie prawda, że trzeba często robić upgrade kompa, by grać w nowe gry. Cena dobrego kompa na dłuższy okres to cena konsoli PS3 + dodatkowy pad i jakieś ciekawe gdy, np. 5-10 gier… gdzie i tak w 2012 zapewne pojawi się PS4.

daje głos na Ps3 bo lubię konsole ale wybór należy do ciebie co chcesz

Ja bym brał kompa ale tylko dlatego że ma o wiele więcej funkcji niż jakakolwiek konsola, i gry są duuuużo tańsze niż np. na PS3.

Nie tylko na PS3 gry są drogie ;/

Na wszystkie konsolki gry są dwa razy droższe niż na PC.

Sam wiem bo posiadam PS2 - gry kosztują około 200PLN albo i więcej :frowning:

Wybór należy do Ciebie.

jaeśli masz zamiar tylko grać to możesz wziaść konsole, a jak będziesz coś jeszcze robil to kompa

gry na kosnole są 2x droższe bo tam jest lepsza grafika i nie zacina się, ale za to komp jest 3x droższy od konsoli mający podobne parametry co konsola

i jak bieresz pod uwage konsole to nie bierz Wii bo to konsola dla małych dzieci i jeszcze z tą grafiką

jak masz TV CRT to kup sobie xboxa360 i po kupieniu przejsciówki RBG grafika będzie taka sama jak na plaźmie, a po za tym na PS3 gry są droższe od x-kloca o jakieś 30-70zł, i nie ma fajnych gier narazie i grafike masz niestety lepszą na x-pudle

masz tu jak bedą wyglądać gra na kosnole :slight_smile:

http://pl.youtube.com/watch?v=ycGKg03Cgv4

mam LCD SAMSUNGA i jak zainst. na ps3 linuxa to odpalę Photoshpa

xboxa360 to to nie wezmę do jestem przeciwnikiem Microsoftu

wii mie interesuje bo ma b. ciekawe gry i fajny kontroler a ps 3 po po zainstalowaniu Linuksa jest prawie jak pc

To wtedy to już nie jest konsola tylko PC. Jak byś się zmusił to z PC można zrobić konsole.

Witam jest dość znaczna różnica między kompem a konsolą. Jeśli interesują cię tylko gry to nie zastanawiaj sie i bierz ps3 nie będziesz sie musiał martwic żadnymi wirusami, zawieszkami sprzętu podczas grania. Możesz sobie wygodnie usiąść w fotelu przed telewizorem z padem w dłoni i cieszyć się graniem.