Konsola czy inwestycja w PC

Witam!

Potrzebuje porady. Mam 1200 zł i zastanawiam się czy kupić PS3 slim za 1200 czy inwestować w komputer (konkretnie w troche przysłabą kartę, do gry na tv). Gram głównie w gry wyścigowe, rpg, akcja(typu Assasins creed ) lubie również strategie. Oglądam sporo filmów jednak rzadko blu-ray(ze względu na cenę). Uprzedzam xbox odpada i nie dlatego, że jest zły, tylko po prostu mój wybór padł na ps3.

jeśli masz zamiar tylko grać i oglądać filmy to lepiej kup sobie konsole,

Za te pieniądze możesz mieć naprawdę ładną kartę graficzną.

Jeśli masz mocny komputer to ja na twoim miejscu kupił bym Radeona 5850 lub 5870 i wszystko chodziłoby na max.

Zastanów się czy potrzebne ci w ogóle 2 urządzenie do gier skoro jedno już masz.

Jeżeli chodzi o gry, to zdecydowanie konsola. 8)

Ale gry na konsolę są dużo droższe od tych na PC.

Zdecydowanie PC. :slight_smile:

Ogólnie napisz jaki masz teraz ten komputer bo generalnie jak masz jakiś większy telewizor lcd full hd itp… o niebo lepiej będą wyglądały gry na średniej klasy komputerze w rozdzielczości fullhd niż na ps3 czy xboxie głównie przez to że nie ma na nie praktycznie gier full hd większość to 720p.

Ogólnie też powiem że testowałem niedawno te same gry na tym samym telewizorze 37" fullhd i tym samym kablu hdmi na ps3 i xboxie i te najnowsze o wiele lepiej wyglądają na xboxie niż na ps3… z komputerem nie porównuje bo aktualne modele konsol tak jak pisałem są już długo na rynku i komputery dawno wyprzedziły je grafiką itp…

Inwestycja w konsole to dobry wybór bo płacisz tylko raz

W PC jak sam widzisz, skąd wiesz czy za 2 lata nie napiszesz znowu posta jaką karte graf i procesor kupić ?

Dla mnie jest to minus.

A jeżeli konsola przestanie wystarczać??

Nie bezie zadowalać mnie swoimi możliwościami, grafiki nie będzie można polepszyć??

Trzeba ją sprzedać albo wyrzucić na śmieci CAŁĄ.

A komputer ma tu wielki + gdyż wymieniam to co już mnie nie zadowala i jest to bardzo korzystne no i oczywiście o wiele mocniejsze niż hardware konsoli.

dalej robią gry na PS2 czy już nie? mniejsza, na PS2 robili bardzo długo gry, z 7 lat jakoś, albo i więcej…

a w kompie? co 2 lata nowa karta graficzna…

no i ja bym preferował konsole do grania, do neta, grafiki, muzyki i filmów itd. to jakiś komputerek apple, więcej na prawdę do szczęścia nie trzeba :stuck_out_tongue:

Zgadza się. Mi sprawia to wielką satysfakcje.

A nie będę przytaczał konsol jakiejś starej generacji bo równie dobrze mogę grać w tetrisa na pegasusie.

Trzeba więc sformułować czy szuka się mocnego sprzętu do najnowszych zaawansowanych gier czy obojętnie jakiego byle w coś pograć.

Witam

Na Twoim miejscu wybrał bym konsolę, ponieważ sprzęt komputerowy szybko się starzeję a i gry mają większe wymagania. ( mowa o PC )

Na konsoli pograsz ładnych kilka lat nie martwiąc się o żadne wymagania…

Hmm gry są drogie, lecz podobno konsolka została złamana :slight_smile:

Pozdrawiam

jeśli chodzi o legalność to i tak najdrożej wychodzi PC… nowa karta co 2 lata i dobre tytuły kosztują tyle co np. na xboxa :stuck_out_tongue: no ale ludzie biorą PC bo właśnie chodzi o to że każdy tytuł można ściągnąć…

Ja jestem szczęsliwym posiadaczem czarnulki ;P, Gry może są drogie ale opłaca się, dużo lepiej sie gra, blu ray, wifi, ale jest jeszcze jeden problem (a może nie), jeśli chcesz grać na czarnulce i chcesz mieć swietny obraz musisz mieć dobry TV, ja mam samsunga 6 series i jest cudowny, ma 2 wejscia USB, wejscie internetowe ;p;d, no i jest FULL HD, a to jest bardzo ważne, bo od przyszłego roku gry beda tylko na full HD, Tak więc ja bym wybrał i tak konsloke!, bierz PS3, xbox nie umywa sie do czrnulki, tu jest link do njlepszej polskiej strony\forum PS3 www.ps3site.pl. Pozdrawiam