Konsola odzyskiwania systemu

Chcialbym sobie naprawić system poprzez konsolę odzyskiwania systemu, ale nie za bardzo wiem jak to się robi.

Tzn, wiem o tyle, że wkłada się płytę CD/R z Windowsem, a potem się restartuje komputer.

W kolejności, klika się Enter i kopiują się pliki.

Potem mam do dyspozycji 3 wersje, które chcę zrobić.

Albo zaprzestać instalacji, naprawianie instalacji, czy coś w tym rodzaju, a następnie instalować system od samego początku.

Więc decyduję sie na naprawę systemy, czy odzysk utraconych plików

Ale problem jest taki, że kiedy mi wyskakuje

  1. C:/ Windows, musze wpisać 1

Potem konsola żąda odemnie hasła Administratora, więc podaję, ale co potem się wpisuje to już się zaczynam gubić, bo się nie znam na tym

Dostaję polecenie wpisania Help, gdzie mam mnóstwo poleceń do wpisania.

Wpisuję tu jakieś polecenie, ale mimo wszystko coś nie jest tak jak to powinno być

Czy moglibyście mi podyktować co dalej należy wpisywać?

Bo po haśle Administratora to już się gubię i nie wiem co mam dalej wpisywać. Tu jest cały w tym problem. Co z tego, że mam całą listę poleceń do wyboru, kiedy żadne nie pasuje do poprawnej kontyuacji

Więc proszę powiedzcie mi co powinienem dalej wpisywać po haśle Administratora, bo na tym momencie już się gubię i nie wiem co dalej

Otrzymuję szereg tych poleceń, ale nic z tego nie wychodzi.

Za każdy razem odmowa kontyuacji

Pomóżcie mi, a będę z pewnością wdzięczny dla was, a między innymi chciałbym się tego nauczyć. Wiele rzeczy już stąd wyniosłem i nauczyłem sie, ale jeśli chodzi o konsolę odzyskiwania systemu to niestety za mało się na tym znam.

Także jeśli bym mógł was prosić o taką drobnostkę, to byłbym serdecznie wdzięczny :smiley:

daj sobie spokój z naprawą w konsoli odzyskiwania, zwłaszcza, że sądząc po tym co piszesz, nie masz o tym najmniejszego pojęcia.

wybierz instalowanie systemu, następnie instalator powinien wykryć ci zainstalowany już system, jeśli taki wykryje można wybrać zainstalowanie systemu od nowa lub naprawienie istniejącego systemu. w tym właśnie momencie wybierasz naprawienie systemu. instalacja przebiega standardowo jednak wszystkie ustawienia, zainstalowane programy, pozostają.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Najpierw to powinieneś napisać co chcesz uzyskać poprzez użycie konsoli odzyskiwania, co się stało?

Może da się to inaczej załatwić. Chyba że pytasz tak poprostu żeby pobawic się konsolą.

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 19:45

http://support.microsoft.com/kb/314058/PL/

KLIK