Konsola & PC

Witam

Może napisałem to w złym dziale więc przepraszam ten uznałem za stosowny.

Właśnie zakupiłem 22 calowy monitor i zastąpiłem stary 15 calowy ekran nowym. Przy moim Geforcie 8600GT grafa momentalnie poszła w dół. Oczywiście nie narzekam taka jest rzeczywistość, wiedziałem o tym.

Pytam na przyszłość, bo teraz przydałoby się zbierać na nową karte graficzną … Więc może jednak konsola zamiast ciągłych wydatków na PC ? A jak konsola to Play Station 3 czy Xbox ? Czy na konsolach jest lepsza grafa niż na kompie ? Prosze o wypowiedzi bo wszelkie informacje napewno mi się przydadzą :smiley: Z góry dzięki :slight_smile:

Zależy jakie gry lubisz. To znaczy na konsoli większość gierek to platformówki, gry akcji czy survivall horrory i itp. Na piecu w przewadze fppsy, rpg i rts. Zależy jakie gatunek gier lubisz. Co do pleya 3 brałbym go ze względu na np. Metal Gear Solid 4 czy Killzone 2

Co do konsol to mają ciut gorszą grafe niż PC, zależy o jakiej grze mówimy. Oczywiście różnica będzie coraz większa na + PC.

Również wybrałbym PS3 ze względu na gry ^up nie zapominajmy, że ma ono napęd BlueRay. Sporym - jest to, że nie da się przerobić PS3 a xboxa tak.

Niedawno tata kupił mi kompa za 1.5k byłem happy a za taką kase mam już PS3 i już rozpacz, a z racji, że chodzę do gimnazjum nie zarabiam #-o to zbieram na xboxa fona się sprzeda, będzie 150zł, no to może do końca roku uzbieram…

Znam kolegę co był przeciwnym konsolom, a teraz jest ich fanem :o

Dyskusja nad ważnością świąt Bożego Narodzenia itd

Grafika jest podobna, na 22 calach nie do odróżnienia. Jeśli ktoś zauważy ząbkowanie w konsoli na takim ekranie to już coś.

X-Box 2x tańszy, więcej gier, exclusivy przechodzą na X-a. BlueRay? W tej chwili nie do wykorzystania, jedynie co to filmy ale ich także jest bardzo mało, bo reszta filmów z BR jednak jest upscallowana do wyższych rozdzielczości z 24 klatkami/s

Bardzo ciekawe wypowiedzi, czekam na więcej … Oczywiście jak już bym coś kupował to około 0.5 roku później może 1 rok, bo stan moich finansów wynosi 0 złoty :smiley: Ale warto wiedzieć co się bardziej opłaca

Ja mam pieca ps2 i xboxa360-i przyznam że wolę grać na kompie-preferuję fpsy-i tych jest więcej na komputer, ostatnio do mojej kolekcji COD dokupiłem trzecią część której nie ma na kompa, i muszę przyznać że ciężko jest mi grać na padzie. :lol: Ps3 kupił bym tylko dla Kilzone i MGS4 ,ale się wstrzymuję,może wyjdą na x360?

Mimo wszystko wolę komputer.