Konsola PS3 - Wybór kabla

Cześć,

Zakupiłem konsolę PS3 Super Slim 500gb (http://www.agito.pl/konsola-sony-playstation-3-super-slim-500-gb-4823-652499.html?cid=4833)), i chciałbym ją podłączyć do takiego monitora: http://proline.pl/?n=iiyama-prolite-e2001wsv-najlepsza-oplacalnosc I tutaj proszę o pomoc w wyborze kabla, który będzie mi potrzebny aby podłączyć PS3 do tego monitora. Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

na początku powiem, że będzie to prowizorka. kabel przejściówka d-sub <=> hdmi, aby wyświetlić cokolwiek, ale… nie będziesz miał dźwięku. musisz podpiąć zewnętrzne głośniki, ale poprzez wyjście cyfrowe aby czegoś posłuchać, inaczej nieme granie… na allegro taki kabelek je za około 10 zł, ale to wydaje się prowizorką. poza tym, jeżeli już pójdzie, to monitor max HD pociągnie, czyli 720p - za mała rozdzielczość w monitorze. lepiej podłącz konsolę przez euro do starego tv lub zainwestuj w tv lub monitor z hdmi i ewentualnie tunerem tv.

A co z takim kablem: http://allegro.pl/playstation-3-ps3-wii-kabel-vga-gold-tv-lcd-i3317982155.html ?

tylko po hdmi idzie dźwięk

dźwięk, jak pisałem, jest po hdmi lub wyjściu cyfrowym, optycznym. nie ma innej opcji.

Dodane piątek, 5 lipca 2013, 14:08

a kabel musisz przetestować.

Jest inna opcja. Konsola potrafi wysyłać sygnał jednocześnie z HDMI jak i AV MULTI OUT więc z RCA (Cinch) z łatwością da się przejść na mini jack. Wystarczy włączyć odpowiednią opcję w menu konsoli. Według mnie przejściówka HDMI-VGA nic nie da jeśli nie posiadasz konwertera sygnału z cyfrowego na analogowy. Monitor nie posiada też DVI i wsparcia dla HDCP więc jedyna szansa w tym

Dobra, w takim razie kupuję ten kabelek.