Konta na forum- usuniecie

(Idealny3) #1

na moim forum ktos pod żąd założył 95 kont, czy da sie tak zrobić aby usunąć te konta od razu ,i szybko, czy musze każde konto oddzielnie wpisywać w panelu admina i usuwać?

(lazikar) #2

Zainstaluj sobie to:

http://phpbb2.pl/download.php?d=398

(Idealny3) #3

dzięki cio wielkie, mam jeszcze jedno pytanie co mam zrobić z tą osobą która w ciągu pół godziny założyła 98 w sumie kont?

Trochę sie namęczyłem ale każde osobno konto usunąłem, teraz zainstaluje to co mi podałeś, szkoda że koleś miał neo, bo jak by miał stałe bym mu IP zbanowqał

(lazikar) #4

Włacz chwilowo, puki mu się nie znudzi aktywowanie kont przez Admina. Ja bym tak zrobił choć na pare dni. Człowiek ochłonie i problem zniknie. :smiley:

Zablokiuj mu tez maila.

(Idealny3) #5

aktywacje kont mam przez admina, co nie zmienia faktu ze jednak konto zakłada, tylko pozostaje nieaktywne,ten koleś to ma tupet,mejla mu nie zablokuje bo on nie podowawał swojego mejla tylko przytocze to jego mejla :

(lazikar) #6

Jak używa dziwnych maili to wystarczy włączyć aktywacje mailem. Jak nie kliknie na link po 24 godzinach konto zniknie.

Możesz też zmienic nazwę pliku includes/usercp_register.php na jakąś inną. Po wybraniu rejestracja pokaże się błąd. :smiley:

(Idealny3) #7

niestety ja mam tylko przy aktywacji konta takie do wyboru opcje : brak, użytkownik, admin, więc lipa

(lazikar) #8

idealny3 nie jestem pewien na 100% że tak jest. Ja tak mam w Nuku. Jednak jak co to mod który podałem w pierwszym poście załatwi sprawe. Zaznaczasz u kasujesz ich. A oni nie aktywując konta postów nie napiszą więc. :slight_smile: