Konta pocztowe - problem z konfiguracją

Hej mam problem dotyczący właśnie kont pocztowych. Ostatnio założyłam sobie konto na gmailu i chciałam w nim założyc konto z onetu żebym mogła w nim (gmailu) spr pocztę. Problem w tym, że gdy wpisuje dane (serer POP, port uzytkownika i hasło) to mi wyskakuje taki bład "Wystąpił błąd podczas łączenia się z pop3.poczta.onet.pl

Serwer podał informację o błędzie: “Protocol error”. Probóje już tak od dwoch dni i dalej nic. Z góry dzieki za pomoc

Wejdź tu: LINK i przeczytaj, a jak nie pomoże to na tej samej stronie wciśnij “Tak” dla pytania “Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy?”.

To nic nie dało. Bo wszystko wpisałam dobrze. Napisałam też do pomocy ale oni odpisali że tu wszystko jest OK i to musi być wina gmaila. A tak nie jest bo na gmailu normalnie bez zarzutów utworzyłam konto pocztowe z o2 i pobieram ją i wszystko dobrze chodzi. Dla spr weszłam też na konto w o2 i probówałam pobrać poczte z onetu, i wyskoczył mi ten sam błąd co na gmailu. Więc to musi być wina serwera czy czegoś innego ale na onecie! a oni sami nie wiedzą co to jest, no i ja też