Konta pocztowe!

Codziennie…?

Nie ma czegoś tańszego?

nie no nie codziennie… raz na miesiąc na zachętę :smiley: :smiley: :smiley:

I kup mu telefon na kartę (HEYAH karta doładowująca za 20 zł na parę miesięcy styknie) :stuck_out_tongue: :wink:

ja mam na wp i na tlenie i nie narzekam…

pozdro

niby na o2 jest taka opcja ale mi nie działa - mam koma w IDEI :?

O2 jes wg mnie the best :slight_smile:

Tylko na Plus GSM jest taka możliwość z tymi powiadomieniami

Ja mam na o2.pl narzekam bo mam problemy z wysyłaniem załączników. Ale uzywam tlen.pl i jest bardzo wygodne mieć obsługe e-mail w komunikatorze!

o2 jest super.Nie polecam interi i wp.

dodam że jak masz Tlena i jak ktoś ci wyśle wiadomość na o2 to na pasku masz powiadomienie o nowej wiadomości. Bardzo dobre rozwiązanie 8)

Jesli nie mozesz sie zdecydowac proponuje załozyc maila na wszystkich proponowanych! Kiedys zrobilem taki experymant z 4 kontami, i czekalem az przyjda reklamy. Na ten na którym przyszlo najmniej zacząłem używac.

Ok dzięki za pomoc! Jednak chyba zostane przy o2 taj jak niektórzy z was mówili!

No to nieźle! Wszyscy nabawili się odcisków na palcach, a ty im zrobiłeś psikusa, he, he, he! :smiley:

Rozpocząłeś dyskusję, jakby Twoje życie od tego było uzależnione, a ja osobiście uważam, że każda z tych poczt działa raz lepiej raz gorzej i jeśli ma to służyć amatorskim zastosowaniom to cała dyskusja w ogóle nie była potrzebna.

Co innego gdyby pytanie dotyczyło płatnych kont. To ma znaczenie strategiczne, a dyskusja o darmowych jest bezsensowna ponieważ jak się niespodoba to w każdej chwili można założyć setki innych kont na różnych innych portalach!