Konta rapidshare na allegro

Witam was mam parę pytań odnośnie do kont rapidshare na allegro widzę ze są konta 30 dniowe po 19,99zl dlaczego sa one takie tanie jak na stronie rapidsare sa po okoł2o 35zl i jak to mozilwe ze maja oni ich az 1000

Są to przede wszystkim konta tworzone za punkty.

Dużo punktów = dużo kont. A dlaczego taniej niż na rapidshare?

Bo całość to i tak czysty zysk dla sprzedającego.

z tego co slyszalem na innych forach czy czytalem na aukcjach to sa kradzione konta ? i punkty ? i hhm nie wiem jak tu uzbierac 1tys kont gdzie jeden miesiac to 10tys punktow 10000000 a co z kontami tez tanimi na 3 miesiace ?

ja też mam co do tego pytanie, czy te konta są “bezpieczne” - tzn czy po kilku dniach mi ktoś odbierze w jakiś sposób dostęp do konta lub konto dostanie bana?

ktos sie wypowie na ten temat ?

_ @krzysiekx _

Kupuj konta od jakiegoś pewnego gościa, który sprzedaje je od dłuższego czasu. Nie powinno się zdarzyć, że stracisz konto przed upływem tylu dni na ile kupiłeś, a nawet jeśli już się zdarzy to ktoś komu zależy na klientach i jest uczciwy, da Ci nowe - ja tak miałem. Po 2 tygodniach konto dostało bana, nie wiadomo za co, napisałem do gościa i dał mi nowe za darmo, i to nie na pozostałe 2 tygodnie tylko na miesiąc, więc jak łatwo można obliczyć, miałem konto przez 1,5 miesiąca w cenie jednego :slight_smile: Niestety nie pamiętam jego nicku, chyba miał “rex” w loginie i coś jeszcze.

_ @ispep _

Jeśli ktoś sprzedaje dużą ilość kont i robi to od dłuższego to raczej na pewno nie ma kradzionych kont, bo jakim cudem by ukradł ich tyle? (Często setki)

A co do zbierania punktów, ***

My ostatnio jak ze znajomymi zamawialismy to były cyrki koleś dawał konta które chodziły po 2 dni , miał mało negatywów bo ludzie dawali komentarze od razu po dostaniu konta … :confused: ale w tej chwli loginu nie pamietam , w kazdym razie ostrzegam przed dawaniem komentarza od razu …