Konta Userów

Witam mam Win XP Pro. Zrobiłem konto z ograniczeniami i po pierwsze mam neostrade na koncie admina jest net na drugim brak, po drugie chciałem zrobić coś takiego że user z ograniczeniami nie widzi dysków np C i D a widoczny ma tylko pewien katalog do którego może wrzucać swoje dokumenty bądź instalować jakieś gry itp. Aktualnie user z ograniczeniami widzi każdy dysk co Admin

Co do neostrady, to chyba musisz uruchomić to oprogramowanie od neo o ile korzystasz na drugim koncie tak samo jak to robisz na admina i będzie chodziło.

mam neon zainstalowane i łączy na adminie a na drugim wywala błąd 623 no i nie łączy ;/ Stery z płytki

To może spróbój odpalić to oprogramowanie przez PPM(Prawym przycisk Myszy) i daj uruchom jako, tam wybierz użytkownika i wskaż na tego administratora :slight_smile: jeżeli też ma hasło to wpisz hasło, i wtedy powinno już chodzić. :stuck_out_tongue:

albo odpal neo przez połączenie telefoniczne :!:

bo ty pewnie wchodzisz przez strefę Neostrady :?:

wrzuc na pulpit skrót bezpośrednio do połączenia telefonicznego. aby oraniczyć przestrzeń na którymś z dysków. klikasz prawym klawiszem myszki na ikonie dysku > właściwości > zakładka przydział.

można zrobić, by użytkownicy z ograniczeniami nie widzieli określonych

dysków przez wpisy do rejestru w ich profilu - temat był w tym wątku jakiś miesiąc, półtora temu - jeśli ci zależy musisz poszukać