Konta użytkowników w win7 a prywatność (poczta,gadu,skype)

Witam wszystkich

 

Mam 2 konta użytkowników w Win7 (Home Premium), oba administratorskie (np admin1 i admin2). Czy logując sie na konto admina1 i uruchomieniu np domyślnego klienta pocztowego, admin1 bedzie mógł odbierac poczte admina2? Zakladamy oczywiscie ze hasla sa zapisane w programie pocztowym na stale.

Każdy użytkownik posiada własny profil w programie pocztowym i komunikatorze. Np. konto Adam konfiguruje program pocztowy, aby odbierał wiadomości z konta adam@example.com, podczas gdy konto Adam2 konfiguruje w kliencie pocztowym konto adam2@example.com. Adam po zalogowaniu i uruchomieniu klienta pocztowego ma dostęp do konta adam@example.com. Adam2 po zalogowaniu i uruchomieniu klienta pocztowego ma dostęp do konta adam@example.com. Analogicznie działa to w przypadku komunikatorów.

I nie ma żadnej możliwośći aby jeden użytkownik czytał drugiemu poczte czy wchodził na jego profil gadu/skype? Czy jest taka możliwość ale powiedzmy jest utrudniona?

Pytam bo słyszałem że konta użytkownika w Win7 to pic na wode…ot żeby sobie tapete zmienić itp.

Jeżeli ktoś ma fizyczny dostęp do komputera i dane nie są zaszyfrowane, to może wszystko.

Nie no, ja rozumiem, że o ile sie nie myle, będąc administratorem można chociażby zresetować hasło drugiemu użytkownikowi i wtedy dostać sie do jego konta.

Chodzi mi bardziej o to jak trudne jest dobranie sie do tych danych (poczta,gg,skype) z poziomu drugiego konta użytkownika. Czy wystarczy przekopiowanie danych tych aplikacji z folderu drugiego uzytkownika do swojego?

każde konto użytkownika ma swoje foldery w C:\Users nie ma możliwości żeby jedno konto zalogowało sie na dane w drugim koncie

masz user1 i user2 w katalogu C:\Users będą dwa osobne katalogi user1 i user2, logując się na koncie user1 programy zapisują i odczytują dane z katalogu C:\User\user1 a gdy zaloguje się user2 jego programy kożystają z katalogu C:\Users\user2 ale juzw katalog C:\Users\user1 nie ingerują to znaczy nie kożystają z nich wcale, nie jest z tego katalogu nic odczytywane ani nic zapisywane