Konta użytkowników

Witam,

Gdzie w systemie znajduje się “Konto użytkownika”. Proszę o ścierzke dostępu … (C:\Windows\ …)

Proszę, pilne

Z góry dziękuję

jeśli masz na myśli system windows XP, to:

C:\Documents and Settings\[nazwa konta]

Nie chodzi mi o to.

Bo coś mi się zwwaliło z systemem.

Zrobiłem windowsa na drugim dysku.

Teraz szukam po dysku c, “Konto użytkownika” aby utworzyć konto do tamtego windowsa. A nie mogę go znaleźć.

Takie jakie jest w Panelu sterowania …

Jeżeli mozna to zrobić inaczej to proszę o pomoc.

z poziomu innego windowsa nie utworzysz konta, które będzie widoczne w innym windowsie.

A da się to jakoś inaczej zrobić …

Bo ładuje mi się system windows, potem jest plasza jak do ładowania windowsa “Zapraszamy” tylko zamiast tego zapraszamy piszę “Proszę, wybrać użytkownika” i nie ma żadnego

uruchom w trybie awaryjnym. zaloguj się jako Administrator i utwórz inne konto.

Próbowałem, jak włączam tryb awaryjny, wczytują mi się drivery, to po tym pojawawia się taka sama plansza jak przy normanym ładowania systemu. Tak jakby nie była użytwknika

Przy instalacji windowsa, nie była tej planyszy gdzie się wpisywało nazwe użytkownika, może to przez to …

Gdy włączasz tryb awaryjny niezależnie od kont pojawia się jesczse jedno- Administrator.

Gdy takowego nie masz pozostaje uruchomienie instalatora Windows XP i tam masz opcję napraw.

Jeśli nic nie ma spróbuj przejść do innego okna logowania.

Można przejść do niego za pomocą ctrl+alt+delete

jeśli nic nie będzie spróbuj jeszcze raz te same klawisze jak wyskoczy okienko wpisz nazwe urzytkownika i hasło.