Kontakt z administratorem hosta

Czy ktoś wie jak sie skontaktować z Administratorem http://freehost.pl/ ?? Może ktoś znalazł jakiś kontakt ale mnie sie to nie udało… chcę go zapytać o hałso i nazwe bazy danych bardzo pilnie!! Jakieś pomysły?

Spróbuj poprzez osobę która rejestrowała domenę - Sprawdź na stronie www.whois.pl

To ja jestem osobą, która rejestrowała domenę ;] ale wielkie dzięki za link i zainteresowanie :slight_smile:

chodzi mi o to że na stronie WHOIS może wpisać adres freehost.pl i sprawdzić kto jest właścicielem Freehost i do niego zadzwonić a jest tam kilka telefonów bo już sprawdziłem.

Arookun ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ja Również byłem na poleconej przez Ciebie stronie (chodzi mi o kontakt e-mail)mam nadzieję że ten na samym dole wyniku wyszukiwania jest właśnie do nich. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

witam,

rownież mam taki problem że od 2 tyg nie jest przekazywana poczta przez freehost na mój adres mailowy,

nie wiem z kim się skontaktowac w tej sprawie, macie jakiś kontakt