Konto administratora

Witam panowie. Jest taki problem, posiadam Windows 7 Ultimate 32 i strasznie wkurza mnie to, że od jakiegoś czasu każdy program który pobiorę,kupione oryginalne gry przy instalacji wyskakują teksty tego typu “Aby przeprowadzić instalację tego programu, Użytkownik musi być zalogowany z uprawnieniami administratora.”,“Nie masz uprawnień wymaganych do zakończenia instalacji . Zaloguj się jako administrator, a następnie spróbuj przeprowadzić tę instalację”. Z grami problem polega na trochę innej zasadzie, bo grę DA RADĘ zainstalować, ale tego typu błędy wyskakują przy próbie włączenia gry. Posiadam konto administratora, próbowałem z kontem super administratora, tryb awaryjny, lecz wszystko bez rezultatu. Może wam uda się krok po kroku wytłumaczyć mi co robię źle i wytknąć mi moje błędy.

Pozdrawiam Paweł.

Na aplikacji: PPM (prawy przycisk myszy) -> Uruchom jako administrator

Tobie chodzi o to

http://windows7.nius-it.pl/jak-wylaczyc … -windows-7

Jemu nie chodzi o to. “Zaloguj się jako Administrator” a “Czy chcesz zezwolić danemu programowi bla bla” to jest co innego.

Wyniki Google.

Spróbuj tego.

I popatrz ile było już tematów na ten temat.

Na pewno coś znajdziesz.

Wyłącz UAC,ewentualnie ppm na prawy skrót, właściwości, zgodność i tam zahaczasz opcję żeby program był uruchomiany jako admin.

rekrut10 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038