Konto GG

Mam pytanie czy legalne jest sprzedawanie nr gg na allegro?? Jesli zakladam konto na gadu gadu czu przechodzi ono na moja własnosc i moge robic z nim co mi sie spodoba?? Czy jest inaczej?? Nie mam zamaru sprzedawac swojego nr gg ale zastanawialem sie nad tym z kolega! Za odp dziekuje!

nalezy przeczytac regulamin gg i bedzie wszystko wiadomo, jezeli nie ma wzmianki na ten temat to mozna, ale logicznie pomysl, czy kupilbys takie konto? jak mozesz sobie zalozyc ich tyle ile masz kont pocztowych

proponuje temat do kosza

Nie można sprzedawać kont gg na allegro. Zresztą zabrania tego regulamin Allegro niestety nie jestem w stanie podać Ci linka bo robią teraz aktualizacje i Allegro nie działa. :frowning:

co ty wypisujesz za bzdury, jak może sprzedawać numer gg po dogadani się z gg :x Nie wiesz nie odpowiadaj :evil:

WhiteRaven co to za przeproszeniem ma wspólnego z działem problemy :?

Numer GG należy do Gadu-Gadu i nie możesz tym handlować.

Są programy do masowego zakładania kont, potem wybierasz które ma numer 1111111 - fajny numer, nie? Ktoś pewnie się skusi :mrgreen:

Przecież na WOŚP(Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy) w tym roku był sprzedawany numer gg na allegro ten numer to “14”, a to dlatego ponieważ 14 orkiestra. :mrgreen:

PS:

No ale to hcyba na ten dzień tylko :slight_smile:

x-awier mogłbys pomyśleć ? to nie jest takie trudne…

WhiteRaven konto gg niegdy nie było, nie jest i nie będzie Twoja własnością i nie możesz go sprzedac

http://www.allegro.pl/item111764199_num … 08_gg.html

Czy ja mowilem ze che sprzedawac?? Zastanawiałem sie tylko nad tym czy jest to legalne, ale przyznam sie ze nei czytałem regulaminu gg

Ja powiem co wiem

Ra sprzedawałem fajny numer Gadu-Gadu i allegro wycofało aukcje z adnotacja, ze nie mozna wystawiac numerów/ kont itp…

Ale ogólnie numerów/ kont czy tylko GG? Bo ja jakoś konta Steam widziałem i kupywałem… i Allegro nie wycofywało takich kont.

numer i konto to to samo nie masz raczej jednego i drugiego osobno, pomyśl… aa GG chcesz sprzedac? komunikator? :lol:

adamawa Konta STEAM możesz sprzedawać, bo sam kupowałem i kilka razy sprzedawałem. Ale numerów GG jak i kont nie można sprzedawać ponieważ jest to własność Gadu-Gadu :!:

No ale konto Steam działa na tej samej zasadzie - zakładasz konto u nich jak w GG, masz do niego dostęp, jak w GG… nie widze różnic… a konto Steam jest o wiele więcej wart niż numer GG :? Ja naprawdę nie rozumiem tego. Ale to jeszcze nic. Przeciez na Allegro możesz kupywać tzw. złote numery do komórek… w tym wypadku numer GG jest najmniej wart, a jego sprzedaż zabroniona. Nie wiem jak wy, ale ja tego nie rozumiem :?

Nie działa na tej samej zasadzie. Numer Gadu-Gadu otrzymujesz Za darmo, zaś Konto STEAM otrzymujesz również za darmo, ale żeby grać to musisz wpisać CD-Keya. Więc konto steam możesz sprzedawać, a GG nie to tak jak byś sprzedawał Program STEAM, albo Program Gadu-Gadu…

nie przesadzasz trochę? Sprzedawanie programu… no człowieku ;/ No pewnie masz rację, ale jeśli jest ktoś uparty i kupi (jak zdąży :P), to nie będzie miał przecież kontaktu z prawem…

adamawa inaczej Ci to wyjaśnie… możesz sprzedać wszystko co jest LEGALNE, ORGINALNE i ZAPŁACIŁEŚ ZA TO! żeczy darmowych nie powinno sie sprzedawac bo… sam sie domyśl dalaczego… słuchaj jak ja Ci wezme portfel i go sprzedam to to będzie kradzież? Przecierz mogłem go zabrać, moge to zrobić… tak samo jest z numerem gg, on nie był, niejest i nigdy nie będzie Twój… to własność firmy gg