Konto inteligo

Witam dziś złozyłem wniosek na konto w banku inteligo, miałem telefon od konsultantki wszystko podałem jak trzeba, czekam na kuriera i takie pytanie pierwsze dostane zestaw od niego i co tam mam zrobić tylko podpisać czy co ??

Pisze iz pobierana jest opłata za prowadzenie kąta 5zł ale jak saldo miesięczne wynosi 100zł to nic się nie płaci wiec jeśli będę miał na kącie powiedzmy 1000zł przez rok to co miesiąc będę zwolniony z opłat czy to co miesiąc musi by wpływ tych 100zł ??

Kolejne małe pytanie oczywiscie mogę kupować przez internet aa jak wygląda płacenie w sklepach wkładam karte podaje pin i mi odlicza z kata czy jak?? Zielony jestem troszkę czytałem ale będę wdzięczny za drobne sugestie

Mam cztery kąty w domu i niepotrzebna mi do nich karta.

Słownik ortograficzny się kłania…

Saldo MIESIĘCZNE to saldo MIESIĘCZNE. Musisz mieć co miesiąc przy rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego daną kwotę na kONcie.

A w sklepie dajesz kartę, wciskasz zielony, wpisujesz pin, zielony i wychodzisz a jak wracasz do domu i patrzysz sobie na serwis www swojego kONta to wydanej kasy już tam nie ma

Olej to konto…

poczytaj sobie tutaj…

http://www3.ingbank.pl/u235/navi/53968