Konto na pipni.cz i co dalej?

(fiłek) #1

Witam ;]

Własnie zobaczyłem ze na pipni.cz jest rejestracja dostepna ... ;]

Zarejestrowałęm sie ... dostałem login i hasło ...

I ....

Wchodze na strone zarządzania serwerem i nie moge wcisnąc ani start ani stop... moge się tylko wylogowac...

Wie ktoś OCB ?

(Mr Eko 4ever) #2

To normalne musisz troszke poczekć, zanim awaria minie, ja mam gorszy problem co próbuje założyć konto na tej nowo otwartej rejestracji to mi wyskakuje ze zły e-mail podałem :confused:

(Pax555) #3

sprubuj podac inny e-mail bo może ten już wcześniej użyłeś przy rejstracji jesli w ogóle sie rejstrowałeś wcześniej

i jedynie zarejstrowało mnie robiąc konto w nocy, bo wieczorem ani popołudniu mi nie chciało ;/

(Mr Eko 4ever) #4

Nie to nie nie zmieni na pipni coś specjalnie pokręcili żeby Polacy nie mogli zakładać kont :confused: ale lipa.

(fiłek) #5

Miałem all ok ale po 2 dniach pipni skasowało mi i innym ludzią ... :confused:

(Finch Vip) #6

Witam, mogę założyć konto na pipni.cz, lecz za dużo mnie to kosztowało czasu i nerwów, na znalezienie sposobu, abym teraz rozdawał konta za free.

preferuje prepaid na telefon.

Pozdrawiam

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kontem zapraszam na gg:4621147

(fiłek) #7

finch84... jezeli dla ciebie poczytanie na innych forach żeby miec konto na pipni to email na np. gmailu i obejscie proxy ... to sa nerwy ... i chcesz zeby ktos Ci za to płacił to ... n/c sam juz to dawno rozwiazałem ....

(Piotr K1992) #8

a może pochwalisz się nam jak to zrobiłeś? Szukam już prawie miesiąc sposobu i nie mogę znaleźć.