Konto na rapidzie z allegro

Zastanawiam się nad zakupem konta na rapidshara przez allegro ale zastanawiam się czy nie jest tam coś dziwnego z tym? Skąd te osoby tyle tych kont mają?

nie raz już kupowałem konta RS na allegro i nigdy nie miałem problemów, działały ok i bez żadnych problemów

Również potwierdzam, ceny przystępne ( jak akurat płaciłem tylko 20 zł) za miesiąc, zero problemów, jednym słowem można brać :wink:

a można kupić konto poprzez zapłatę smsem ?

sms nie da rady ale za to jest opcja paybyphone :wink:

Hmm tylko ciekawi mnie skąd te osoby mają po tyle tych kont? Może ktoś wie?

Za za podajże 10 000 punktów otrzymujesz za friko, płatne konto.

Punkty te zdobywa się, udostępniając pliki innym (1MB liczony jest jako 1 punkt).

Resselerzy.

a nie…

Bo te punkty musieliby zbierać od 1990 roku by miec tyle kont.

Są resselerami. Wiem bo kiedyś sam miałem.

Jak to wygląda w praktyce :?:

Nie pier…nicz

U oficjalnego reselera na Polskę konto kosztuje ok 55-60zł :o na szczęście już go niema i można tylko za euro kupić :wink:

A uzbieranie tych 10000 punktów to jest miesiąc przy odpowiednich plikach wrzuconych :wink: Kumpel tak zbiera i co chwile opyla konta na allegro.

A jak zostać takim Resselerem by mieć 700kont za 20zł i je opylić np na allegro!

Zawsze to mnie dziwiło skond oni te setki kont biorą no przecież nie z punktów bo by musieli zbierać ich odzajeba…

Ktoś jest w stanie mi wytłumaczyćInie tylko mi…

Kumpel zbiera i ma 1000kont w tydzień nie ? :slight_smile: Pier… pier… ja posłucham :slight_smile:

lanmaster22 Potrzebujesz być resselerem musisz posiadać odpowiednie warunki. Napisz do jednego ze sprzedających te konta by jesli mógł niech Ci da nr kontaktowy do pewnych osób. 2 Osoby u Nas w Polsce się tym zajmują.

A widział ktoś to: http://allegro.pl/item270511011_konto_rapidshare_za_darmo.html

Korzystał ktoś z tego?

Nabijanie w butelkę, z korzyścią dla siebie. Ref link…

ja kupywalem na allegro konto z rapida i nie bylo problemow.

mi sie wydaje ze gosc kupuje przez paypala swoja kartą kredytową a ty mu oddajesz przelewem tą kwotę i tak to działa