Konto na rapidzie z allegro

(Kingpc) #1

Zastanawiam się nad zakupem konta na rapidshara przez allegro ale zastanawiam się czy nie jest tam coś dziwnego z tym? Skąd te osoby tyle tych kont mają?

(Tomulus2) #2

nie raz już kupowałem konta RS na allegro i nigdy nie miałem problemów, działały ok i bez żadnych problemów

(Danielson) #3

Również potwierdzam, ceny przystępne ( jak akurat płaciłem tylko 20 zł) za miesiąc, zero problemów, jednym słowem można brać :wink:

(Piotr 007) #4

a można kupić konto poprzez zapłatę smsem ?

(Danielson) #5

sms nie da rady ale za to jest opcja paybyphone :wink:

(Kingpc) #6

Hmm tylko ciekawi mnie skąd te osoby mają po tyle tych kont? Może ktoś wie?

(Danielson) #7

Za za podajże 10 000 punktów otrzymujesz za friko, płatne konto.

Punkty te zdobywa się, udostępniając pliki innym (1MB liczony jest jako 1 punkt).

(Wujek 15) #8

Resselerzy.

a nie..

Bo te punkty musieliby zbierać od 1990 roku by miec tyle kont.

Są resselerami. Wiem bo kiedyś sam miałem.

(Danielson) #9

Jak to wygląda w praktyce :?:

(Goro1985) #10

Nie pier....nicz

U oficjalnego reselera na Polskę konto kosztuje ok 55-60zł :o na szczęście już go niema i można tylko za euro kupić :wink:

A uzbieranie tych 10000 punktów to jest miesiąc przy odpowiednich plikach wrzuconych :wink: Kumpel tak zbiera i co chwile opyla konta na allegro.

(Buenoapetit) #11

A jak zostać takim Resselerem by mieć 700kont za 20zł i je opylić np na allegro!

Zawsze to mnie dziwiło skond oni te setki kont biorą no przecież nie z punktów bo by musieli zbierać ich odzajeba...

Ktoś jest w stanie mi wytłumaczyćInie tylko mi...

(Wujek 15) #12

Kumpel zbiera i ma 1000kont w tydzień nie ? :slight_smile: Pier.. pier.. ja posłucham :slight_smile:

lanmaster22 Potrzebujesz być resselerem musisz posiadać odpowiednie warunki. Napisz do jednego ze sprzedających te konta by jesli mógł niech Ci da nr kontaktowy do pewnych osób. 2 Osoby u Nas w Polsce się tym zajmują.

(Kingpc) #13

A widział ktoś to: http://allegro.pl/item270511011_konto_rapidshare_za_darmo.html

Korzystał ktoś z tego?

(Danielson) #14

Nabijanie w butelkę, z korzyścią dla siebie. Ref link...

(Goryl2) #15

ja kupywalem na allegro konto z rapida i nie bylo problemow.

mi sie wydaje ze gosc kupuje przez paypala swoja kartą kredytową a ty mu oddajesz przelewem tą kwotę i tak to działa