Konto pocztowe ważne przez 24 godziny- gdzie?

Konto pocztowe ważne przez 24 godziny- gdzie???

Kiedyś czytałem w gazecie pc world computer o jakiejś stronce gdzie można bylo załozyć darmowe konto pocztowe (mail) które było ważne przez jeden dzień a potem sie kasowało.

stąd moje pytanko czy ktoś może nie zna takiej stronki?

byłbym bardzo wdzięczny, pozdro

Ja nie znam. :stuck_out_tongue:

A po co w ogóle komu takie konto? Jak nie chcesz korzystać to zapominasz login albo kasujesz z outlooka. Chyba że chcesz komuś pogróżki wysyłać?

Jest takie konto.

Oto link:

http://www.pookmail.com/

Fajne by to było, ale nie przychodzą mejle :stuck_out_tongue:

Zna ktos inne? :lol:

To po co e-mail na którego nie przychodzą maile ? :rofl:

dokładnie o to mi chodziło (o pookmail) no a taki jedno dniowy mail czasem sie przydaje no bo np. jak chcesz się zarejestrowac gdzies i wykorzystać to konto (klikajac link aktywujacy login) no to nie musisz sie obawiac że póżniej ktoś będzie cię spamowal :lol:

proste

jeszcze raz dzięki

a dla tych co nie kapują to zamieszczę instrukcję

Krok 1

Zamiast podawać przy rejestracji w każdym serwisie prawdziwy adres e-mail po prostu wpisz tam jakikolwiek adres w domenie @pookmail.com.

Przykład: dajcie_mi_spokoj@pookmail.com

Krok 2

Poczekaj na dojście wiadomości.

Krok 3

Zaloguj się do PookMail.com poprzez wpisanie loginu z wymyślonego wcześniej adresu e-mail (na przykład dajcie_mi_spokoj) do formularza logowania i kliknij Idź

Krok 4

Po 24 godzinach wiadomości powiązane z Twoim loginem zostaną usunięte z systemu.

pawelje dochodzą CI mejle?? Ja juz chyba 10x pró(u)bowałem i nic :roll: :wink:

przed chwilą wysłałem dwa i na razie nic poczekam w ostatecznosci kilka godzin i dam znac

Złączono Posta : 06.07.2006 (Czw) 15:47

zeczywiscie nie dochodzi:/ :evil: :?