Konto pocztowe WP.PL

Witam!

Mam pytanie do osób, które korzystają z konta pocztowego w portalu wp.pl. Chodzi o darmowe konto pocztowe które obecnie oferują. Czy dostajecie dużo spamu ? Czy mieliście jakieś problemy z tą srzynką ?

Za odpowiedzi dziękuję.

Dostaję dziennie 30 mejli ze spamem, a i problemy od czasu do czasu się zdarzają, nie polecam tej skrzynki

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 11:38

A na dodatek wp traktuje dobreprogramy jak spamerstwo, i nie dostaniesz potwierdzenia rejestracji np. na forum, tak działają skrzynki pocztowe na wp :x

Dosyć dużo,ale nie od WP tylko od jakichś zagranicznych ludzi,których nawet nie znam :?

Jak narazie poważniejszych problemów nie miałem.

Ja bym wybrał gmaila… Zaproszenie dostaniesz od uzytkownikow forum, gdy ich o to poprosisz w odpowiednim do tego temacie :smiley:

Spamu troszkę wysyłają. Ostatnio mieli problemy z pocztą.

I co najgorsze o czym już wspomniał ie7 to maile z dobrych programów traktują jako spam :frowning:

Jak chcesz mieć dobą pocztę to załórz se na gMail.com albo na o2 :wink:

Dodatkowo, olewają użytkowników Opery i za jej pomocą, po zalogowaniu na nową pocztę dostajemy info, że dla tej przeglądarki mogą występować problemy.

To chyba świadczy o tym, że pracujątam amatorzy, a amatorom swojej poczty nie powierzę.

Zdecydowanie odradzam.

Osobiście nie miałem żadnych problemów.Spamu nie dostawałem,ale jak w każdej poczcie jakieś problemy zawsze się pojawiają.Dla mnie jest ok.

A co polecasz ?

Ja narazie kozystam z poczty Orange, i nie mam zadnych problemów , dlatego polecam tę skrzynke, jak masz telefon w orange

O to autor wątku się nie pytał. Pytał tylko o problemy z WP, wiec odpisałem na pytanie.

Mam 2 konta na WP na jednym kiedyś w ustawieniach ustawiłem aby wiadomości uznane za spam był od razu kasowane na drugim nic nie zmieniałem. Na te gdzie nie były ustawienia antyspamowe przychodziło jakieś barachło więc zaraz ustawiłem tam też zabezpieczenia antyspamowe i od tamtej pory niema większych problemów.

Z konta na WP korzystam głównie ze względów historyczno – praktycznych. Historycznie bo kiedyś było to jedyne w miarę “porządne” konto (tak było) w porównaniu z Polbox to była rewelacja. Część praktyczna jest taka że sporo osób zna mój adres na WP. Po prostu należy pamiętać, że to “darmowe” konto w związku z czym są pewne ograniczenia ale jak chce się wysyłać “zwykłe” listy z niedużymi załącznikami to do użytku “domowego” powinno wystarczyć.

Ja mam 2 konta- jedno na O2 i drugie, o którym wie bardzo mało osób na WP. Z kontem nie mam żadnych problemów, dziennie przychodzi od 0 do 1-2 wiadomości które są uznawane za spam.

Dla mnie konto na WP jest całkiem dobre i nie mam do niego zastrzeżeń.

Przed chwilą odbierałem pocztę na “WP”…21 wiadomości to czysty spam…