Konto użykownika

witam Koleżanki i Kolegów–zainstalowałem WINDOWS XP—utworzyłem konto admina i jedno konto użytkownika z ograniczeniami—programy instaluję na koncie admina ale jeśli wgrałęm Mozile albo GG to niewidze tych programów na koncie użytkownika–co robie nie tak?? pozdrawiam

Uruchom te programy i wstaw ikonki do documents and seating/allusers

hej dzięki za szybką poradę ale mam jeszcze jedno pytanko–czy zakładająć konto admina i użytkownika jest prawdą że poprawia to bezpieczeństwo w sieci a jak tak to jak to skonfigurować w zabezpieczeniach–co mam włączyć a co wyłączyć–pozdro

Ciekawe.

Konto Admina masz. Nazywa się Administrator i jest tworzone przy instalacji windowsa. Więc drugie niepotrzebne.

Dobrze jest używac konta z o\greaniczeniami, ale (zaawansowany)

Wyłącz gościa Start>>Uruchom>>control userpasswords2>>zaawansowane.

no tak ale co ja mam ustawić w tych zaawansowanych ustawieniach–czy mając swoje konto admina mogę wyłączyć admina który tworzy się wraz z instalacją systemu??

Możesz.

Wyłącz Gościa. :slight_smile:

jeszcze jedno pytanko–jeśli później sformatuję dysk to czy foldery założone poprzez konto użytkownika będą dla mnie dostępne jeśli później niebędę już zakładał kont ? z góry dziękuje za okazaną pomoc–pozdrawiam

Po formacie wszystko znika.

Dla tego to należy zrobic sobie kopie systemu jak mamy ustawione wszystkie konta programy itp . http://dobreprogramy.pl/demonstracje/od … ystemu.htm