Konto w Alior Banku,warto?

Witam,zastanawiam się nad otwarciem konta w Alior Banku,czy naprawdę w tym banku nie płaci się nic za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w całej Polsce??I czy wogle ktoś już korzysta z tego banku i może coś o nim już powiedzieć??Proszę o waszą radę.Pozdrawiam

Ja tam brałem udział w konkursie już od paru ładnych miesięcy ;] ciekawe czy dadzą te 100zl ;D

I czekam właśnie na kuriera aby podpisać papiery ;]

A ogólnie to wszystko co mówią jest raczej prawdą… płaci się jedynie 3zl za kartę miesięcznie ale to karta maestro także to i tak chyba tanio ;]

cennik:

http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indy … kata_nocna

No ja właśnie się zastanawiam i chyba jutro pójdę do ich placówki i się tam dopytam wszystko i założę konto,a i jeszcze jedno pytanie jest tam dostęp do kona przez internet tak??

SeBoLaS , ale ci się nie chce samemu nic sprawdzić, to chyba weekendowa leniwość :slight_smile:

Kolega neo10 podał link pod który jak byś wszedł, to byś przeczytał m.in.:

A wiesz człowiek zapracowany jest i zabiegany,pracuję i chodzę wieczorowo do szkoły więc nie ma się czasu albo nie raz i sił brakuje.Ale jutro raczej pójdę.Pozdrawiam

Ja zauważyłem w reklamie takie coś " Lokata nocna 11 % : Połowa twoich pieniędzy w nocy pracuje na 11 % w skali roku " Czyli tylko w nocy to ok. połowa dni i połowa pieniędzy , czyli realnie jest jakieś 3 %