Konto w banku

Konto w banku mozna miec od 13 lat ale w jakich ?

Chodzi mi o te bardziej popularne :smiley:

I czy wtedy taka osoba mozne pobierac sama swoje pieniadze z banku i bankomatu ?

Ma jakies ograniczone uporawnienia ?

ps. O d ilu lat mozna miec w PKO?

Ja od 5 lat mam konto w BZ WBK, zakładałem je jak miałem 15 lat, nie wiem dokładnie czy się pod to już łapiesz ale warto zajść do banku i się dowiedzieć. Konto zakładane jest na Ciebie, tylko wymagają abyś podał jakiegoś pełnomocnika, koniecznie pełnoletniego (może być rodzic) oczywiście musisz go zaciągnąć do tego banku…;p Możesz bez problemu samemu pobierać kasę z bankomatu i robić przelewy przez internet … :slight_smile: A to od ilu możesz mieć konto w PKO dowiedz się na ich stronce albo w oddziale :slight_smile:

No wlasnie ja musze miec w takim banku jak Pko lub innym popularnym.Bo u mnei malo bankow jest ale akurat jest pko.Znalazlam cos takiego

http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta … ction=stud

ale na takim koncie (jak sie bedzie takie mialo) Mozna robic przelewy pobierac pieniadze itp ?

"Swoboda:

* możesz wypłacać gotówkę z bankomatów PKO Banku Polskiego bez prowizji przy użyciu karty PKO Graffiti albo płacić nią w sklepach, kinach czy pizzeriach"

Jak wyżej, czyli płacisz za co chcesz i gdzie chcesz… O dostęp do konta przez internet musisz się spytać doradcy w banku, być może jest to podane gdzieś dalej na stronce ale tylko tyle wyczytałem z tego. :slight_smile: Skoro dostajesz kartę płatniczą możesz pobierać pieniądze ( o ile oczywiście masz kasę na koncie :stuck_out_tongue: ) :slight_smile:

Ok dziekuje bardzo za pomoc :slight_smile:

Ja polecam Izzy konto w mbanku. Wypełniasz druk w internecie, a po jakimś czasie przyjeżdża kurier z papierami do podpisania. Ja tak mam. Mogę swobodnie robić przelewy oraz wypłacać kase z bankomatu.

a ile ty masz lat ?

:oops: jeżeli w grudniu skończe 12 to moge se teraz założyc konto

mam dokładnie takie konto do jakiego prowadzi link :stuck_out_tongue_winking_eye:

mam 16 lat ( rocznikowo 17) normalnie dostałem kartę ( sklepy i bankomaty :wink: oczywiście ) oraz płatności przez internet.

Dość często kupuje na allegro wiec ta opcja najbardziej mi się przydaje.

aaaa byłbym zapomniał co do tego rachunku w pko to najprawdopodobniej nie da sie go otowrzyc jeżeli nie posiada się dowodu osobistego (nie jestem na 100% pewny!!) trzeba byłoby się przejść do banku i dowiedzieć