Konto w banku

A ja polecam Inteligo - także korzysta z bankomatów PKO. A do tego dochodzi doskonała bankowość elektroniczna. Używam już 4 lata i 0 problemów :smiley:

PS.

Mam konto także w mBanku, żeby nie było że popieram tylko jedną stronę barykady. mBank jest trochę tańszy, ale znacznie mniej wygodny (karty kodów bez zdrapywania {wszystkie kody są cały czas widoczne}, założenie konta dłużej trwa, no ale coś za coś)

W mBanku utrzymanie konta kosztuje zawsze 0 zł, a w inteligo musisz mieć na koncie przynajmniej 100 zł (saldo >= 100) żeby utrzymanie było darmowe - inaczej kosztuje 5zł / miech. Inteligo ma za to trochę lepszy system logowania (można w Foxie hasło zapamiętać) Ale sam nie wiem co lepsze.

Hehe i to jest najlepsze - mam konto i tutaj i tutaj więc nie muszę wybierać :D.

no ale jak będzie stały dopływ gotówki(coo miesiąc to będzie free,tak? tak to rozumiem).

no ale jeżeli byś był w mojej sytuacji to jakie konto? :stuck_out_tongue:

NIE POLECAM - BPH (chyba najbardziej nieprzyjemny i niewygodny bank w polsce), PKO, PKO BP

POLECAM - Lukas, Millenium

Bierz mbank :slight_smile:

Teraz dużo ludzi ma konta bankowe właśnie w tym banku, a o allegro już nie wspomne :smiley:

Ja z kolei bardzo polecam konto <30 w BZWBK :slight_smile: myśle że jest to z najlepszych kont dla studentów i nie tylko. Korzystam już kilka lat i jest ok.

Najważniejsze zalety:

  • Brak opłat za założenie, prowadzenie konta,

  • Pierwsza karta kredytowa za darmo (warunek przeprowadzenie jednej t transakacji bezgotówkowej np. płace w sklepie za zakupy od 5 zł wzwyż :stuck_out_tongue: )

  • Dostęp do konta przez Internet, sms, wap wszystko za free

  • Przelewy drogą elektroniczną wew. (czyli konta w tym samym banku) 0zł pozostałe 50 gr (elixir),

  • Nie można zrobić debetu :stuck_out_tongue:

  • Miłe Panie w moim oddziale :mrgreen:

  • Możesz ubezpieczyć swoją karte kredytową na wypadek zguby lub kradziezy ( ~2zł miesiecznie )

reszte znajdziesz tu:

http://dlaciebie.bzwbk.pl/11308

diridiri konto dla studentów jest atrakcyjne, ale po skonczeniu studiów konczą się profity i zaczyna jazda - przerabiałem to w bzwbk i zrezygnowałem - likwidacja konta trwała 2 miesiące, za które musiałem płacić w tym czasie !!

Mam znajomych w lukasie, co oni klną…, ale może to przypadek. Jak do tej pory nie słyszałem zbyt pochlebnych opini o nim, ale jak piszę - może to przypadek :slight_smile:

Tak było do niedawna teraz profity koncza sie po ukonczeniu 30 roku zycia :slight_smile: stad nazwa <30

To że będziesz miał stały dochów to nie znaczy, że będziesz miał saldo większe niż 100zł, gdyż:

jeśli wybierzesz całą kasę pierwszego dnia po wpłacie pieniędzy to masz saldo bardzo niskie

1= np. 1000zł

2= 0

3=0

4=0

itd. do 31

z całego miesiąca sumujesz i wyjdzie ci ok. 32zł saldo :slight_smile: