Konto w mBanku, brak wpłatomatu w mieście!

(Gerard888) #1

Witam

Niedawno założyłem sobie konto w mBanku, teraz chciałem wpłacić kasę na konto, patrzę na mapę serwisu na stronie mBanku gdzie są bankomaty i wpłato maty, bankomatów jest sporo, a wpłato matów nie ma w moim mieście, wiec jakim sposobem mam wpłacić kasę na swoje konto. Dodam może, że mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

(Manian) #2

Iść na pocztę, wypełnić blankiet do przelewu podając swój nr. konta, tytuł, kwotę idt i kasa będzie na Twoim koncie.

(Nismo Skyline) #3

:x :x --- Też można ale po co ? ?

Po prostu idź do jednego z oddziałów M-Banku podejdź do jakiejś miłej pani i powiedz że chciałbyś wpłacić pieniążki na swoje konto. Pieniądze dochodzą od razu (pocztom czasem kilka dni) I nie płacisz za przelew.

(Gerard888) #4

W odziale mbanku, co trzeba podac tylko numer konta i kod PIN ? ; :lol:

(Hnt) #5

Wystarczy tylko numer konta :slight_smile: PINu nie podawaj nikomu :slight_smile:

(Akira3179082) #6

Pin jest twój i nawet jeżeli pracownik banku Cię o niego zapyta to nie podawaj go.

(system) #7

zgadza się, wpłatomatów niestety nie ma zbyt wielu, ale tak jak było pisane wyżej, możesz pieniądze wpłacić na konto na poczcie, ewentualnie wpłacić pieniądze na konto kogoś znajomego, a ta osoba na Twoje konto.

Polecam blog http://mbankkonto.blogspot.com

P.s. kod pin zabierasz ze sobą do grobu. :lol: