Konto w mBanku, brak wpłatomatu w mieście!

Witam

Niedawno założyłem sobie konto w mBanku, teraz chciałem wpłacić kasę na konto, patrzę na mapę serwisu na stronie mBanku gdzie są bankomaty i wpłato maty, bankomatów jest sporo, a wpłato matów nie ma w moim mieście, wiec jakim sposobem mam wpłacić kasę na swoje konto. Dodam może, że mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Iść na pocztę, wypełnić blankiet do przelewu podając swój nr. konta, tytuł, kwotę idt i kasa będzie na Twoim koncie.

:x :x — Też można ale po co ? ?

Po prostu idź do jednego z oddziałów M-Banku podejdź do jakiejś miłej pani i powiedz że chciałbyś wpłacić pieniążki na swoje konto. Pieniądze dochodzą od razu (pocztom czasem kilka dni) I nie płacisz za przelew.

W odziale mbanku, co trzeba podac tylko numer konta i kod PIN ? ; :lol:

Wystarczy tylko numer konta :slight_smile: PINu nie podawaj nikomu :slight_smile:

Pin jest twój i nawet jeżeli pracownik banku Cię o niego zapyta to nie podawaj go.

zgadza się, wpłatomatów niestety nie ma zbyt wielu, ale tak jak było pisane wyżej, możesz pieniądze wpłacić na konto na poczcie, ewentualnie wpłacić pieniądze na konto kogoś znajomego, a ta osoba na Twoje konto.

Polecam blog http://mbankkonto.blogspot.com

P.s. kod pin zabierasz ze sobą do grobu. :lol: