Konto z ograniczeniami - blokada dostępu

Mam problem. Chcę aby dyski D i E były wyłącznie dla mnie. Tzn. inni uzytkownicy komputera nie mogli tych plików usuwać i włączać a najlepiej zeby ich nie widzieli. Chyba to powinna robic ta opcja (Uczyń ten folder folderem prywatnym) ale u mnie czegos jest nieaktywna:(( Prosze powiedzcie mi jak to zrobić. :))

Mozna zrobić tak jak w linuxie że D nazwiesz np: Gry, a E: Filmy, i te patrycje nazwane przeniesiesz do swojego konta ograniczonego, nawet admin niewejdzie na te patrycje jeżeli wskarzesz uczeń ten folder prywatnym, poprostu dyski nazwiesz i będzie wyglądał jak folder. - Można też przenieść na inne konta ograniczone oba dyski (foldery) i każdy kto wkopiuje dane to tylko właścieciel będzie miał dostęp do danych.

Wszystko robi się w Zarządzanie komputerem. Aha a przy Format C: nietracisz patrycji bo będą sie nazywać tak jak poprzedno czyli D: i E: i będą na swoim miejscu.

Ja jestem adminem:PP

Chodzi oto że na te patrycje niewejdziesz z prawami administratora tylko właściciel gdzie ta patrycja się znajduje. Chyba że przeniesiesz tą patrycje na konto z prawami Admina ale to jest bezsens.