Kontrola Rodzicielska! Pomoc

Witam, chciałem się dowiedzieć czy jest taka możliwość żeby zablokować w w komputerze wchodzenie na strony internetowe dla osób pełnoletnich ? Chodzi mi o strony erotyczne itp. Jest jakiś program co to blokuje ??

tak jest taka możliwość, zrobisz to za pomocą programu np. Beniamin

Zajrzyj -> tutaj.

Ok dzieki wielkie, a po usunieciu tego programu to te strony ktore zablokowałem itp bedzie można odwiedzieć ? bo szukam takiego programu który na stałe zablokuje strony dla dorosłych. Gdzie pomoc może jedynie format !

Jeśli posiadasz Windows Vista, zainteresować powinno Cię to:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 … dows+Vista

Jeśli w użyciu jest Firefox to zainteresuj się rozszerzeniem BlockSite.

Interesuje mnie taki program że jak go zainstaluje to ani ja ani inni nie będą mogli go usunąć. Żeby jedynie format pomógł nic wiecej. Jest takie cos ?

Nie - chyba, że zapomnisz hasło podawane podczas instalacji takiego programu. Możesz też poprosić kogoś aby wpisał za ciebie to hasło i ci go nie podawał.

podobno w Beniamin jest tak że jak chcesz usunąc ten program to musisz wpisać hasło, ja nic takiego nie mialem ? idzie to jakoś zrobić ?

Jest to standardowa opcja Beniamina. Bez hasła nie zainstalujesz go w systemie.

No chyba, że coś się zmieniło w najnowszej wersji, której nie testowałem. Ale pomyśl - co to by była za ochrona jeśli nie będzie zabezpieczona hasłem. Sztuka dla sztuki.

Poza tym najnowsza wersja Beniamina jest płatna. Poszukaj wcześniejszych wersji darmowych (są jeszcze dostępne w necie).

Za pomocą wtyczek do Firefoxa: viewtopic.php?f=7&t=265612&start=0

Skróty do IE usuwasz.