Kontrola rodzicielska w windows xp, limity czasowe itp


(Michal Postek) #1

Witam. Wiem, że w systemach Windows Vista i 7 kontrola ta jest dużo bardziej rozbudowana aniżeli w XP. Chcę znaleźć program, który nałoży limity czasowe na konto Usera (ustawienia w tym programie będą zmieniane na koncie Administratora), wyłączy możliwość zmiany ustawień systemowych i ew. kasowanie jakichś programów (opcjonalnie). Bez zbędnych bajerów, mogą być tylko te opcje o których mowa, a najważniejsze to te z limitami czasowymi, że np. w poniedziałek User może się zalogować tylko w godzinach od 12 do 18, we wtorek jakoś inaczej itp. itd. Przyznam szczerze, że poszukałem informacji i programów, ale nie znalazłem takowego. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam


(abrakadabra77) #2

jeśli dobrze pamiętam to darmowy program ochraniacz firmy benarom ma te funkcje


(Michal Postek) #3

Nie jestem pewien. Z tego co przeczytałem, to nie ma takich funkcji. Ma jedynie możliwość blokowania programów i stron, ale o logowaniu w określonych godzinach nic nie widziałem.


(abrakadabra77) #4

No to chyba tak troszkę pobieżnie czytałeś

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b40c863edeba0f4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34b9727f4ecafb6a.html :slight_smile:

sam program jest taki sobie ale za darmoche lepszego nie znajdziesz a przynajmniej ja o takim nie wiem :lol:


(Michal Postek) #5

Faktycznie, przepraszam za nieuwagę :oops:

Dziękuję za pomoc.


(Hybridbhc) #6

http://explore.live.com/windows-live-me … rsation-xp

tu znajduje sie kilka programow w paczce miedzy innymi kontrola rodzicielska, dziala na Vista Business i WinXP po zainstalowaniu tworzymy swoj profil i dodajemy uzytkownikow ktorych chcemy blokowac przed niechcianymi tresciami. Jak zablokuje nas przed wlasciwa trescia to pokazuje sie okienko z mozliwoscia wyboru "popros o dostep do tej strony "czy jakos tak i wtedy trzeba sie zalogowac i zezwolic…