Kontroler video -windows 7 ciągłe szukanie sterów

Witam ! Od niedawna mam laptopa Acer Aspire 1640 z systemem Win 7 Ultimate. I tu zaczyna się problem z kontrolerem video " Mobile Intel 915 GM/GMS,910 GML Express Chipset Family".Kiedy miałem zainstalowanego XP wszystkie urządzenia działały bez zarzutu. Teraz po instalacji Win 7 kiedy zainstaluję wszystkie potrzebne sterowniki to wszystko gra do czasu wyłączenia laptopa. Sprawa problemu jest po ponownym włączeniu laptopa. Za każdym razem resetuje się karta graficzna i jest poszukiwanie sterowników kontrolera video. Pozwalam na to i jest okey do czasu ponownego wyłączenia i włączenia laptopa . I tak w kółko. Pobrałem wszystkie aktualizacje do chipseta z portalu Intela i nadal to samo.Proszę o pomoc. :lol:

Ten model laptopa nie wspiera Windows’a 7 i dlatego masz ten problem. System szuka sterowników, których po prostu nie ma. Radzę wrócić do XP-ka.

A skąd masz sterownik do siódemki? Zaadaptowałeś sterownik do XP, czy z Windows Update sam się pobrał?

Z win Update i sam się pobiera i automatycznie instaluje ale po instalacji muszę sam ustawiać rozdzielczość monitora.

Na początek wyłącz AERO i doinstaluj/zaktualizuj DirectX 9.

Plus włacz przyspieszenie sprzętowe według porady z ostatniego postu: windows-intel-915-t364315.html