Kontroler wideo, sieci itp. szukam sterowników. Pomocy

(Gibkamallegro) #1

Witam,

Mam taki problem ze sterownikami i sam nie daje rady. Szukałem w google ale straciłem tylko ze cztery godziny a pomocy nie znalazłem :slight_smile: Pomyslałem że napisze do specjalistów z prośbą o pomoc :stuck_out_tongue:

Sytuacja jest taka:

Ostatnio padł mi komputer, po resecie sie nie chciał uruchomić. Zainstalowałem od nowa system, udało się i komputer by chodził cacy gdyby nie sterowniki, których nie posiadam. Kompa wymieniałem na inny model i nie dostałem nowej płyty ze sklepu, więc MOTHERBOARDA NIE MAM :frowning: Pomyslałem że stery znajde w necie ale okazalo sie to zbyt trudne dla mnie, w temacie komputerów niemalże zielonego :smiley: Wiec pomyslałem ze pomożecie :slight_smile:

Poniżej załączam screeny z Everst Home Edition co ja w tym kompie mam.

komputer6.jpg

komputer1.jpg

komputer2.jpg

komputer3.jpg

komputer4.jpg

komputer5.jpg

I teraz tak:

Sam próbowałem znaleźć stery do karty graficznej i dodam że stery o nazwach KM400_16942416_XPsiwnshld_logod oraz P4M800CE oraz p4M800CE-pro-64 nie dzialaja :frowning: A do płyty głównej i sterownika sieci wogole nie wiem gdzie szukać.

No to by było na tyle więcej nie umiem narazie powiedzieć. Prosze o w miarę szybką pomoc bo mam laptopa unieruchomionego :slight_smile: A maturka za 5 dni wiec ciezko się bez niego uczyć :stuck_out_tongue:

(Frog) #2

gibkam , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(JoteS) #3

Poszukaj tu http://laptops-notebooks-drivers.com/ a na przyszłość podaj model sprzętu :slight_smile:

(Gibkamallegro) #4

No niestety strona z latopkami mi nie pomogła :frowning: Mój laptop ma z 8 lat i nazywa się ARISTO :smiley: jaki to model nie wiem...

Jeżeli nie potraficie podać konkretnej strony to może chociaż naprowadźcie mnie czego mam szukać, na czym mam się skupić przy szukaniu Kontrolera sieci i wideo, oraz sterowników do płyty głównej, to ja sobie sam poszukam. Bo nie wiem co mam wpisac w google , a wpisywałem juz wiele rzeczy i lipa. :slight_smile: Na pewno ktoś z was wie czego mam szukać :slight_smile: Z góry dzieki

-- Dodane 01.05.2009 (Pt) 13:52 --

Dobra, sam posiedziałem i z Bożą pomoca trafiłem na jakąś włoską strone skąd znalazłem donosnik do innej strony i trafiłem na taka

http://www.everexstore.com/everex/suppo ... /lm7w_.php

Na tej stronie znalazłem wszystkie stery, Jakby ktos miał ten problem co ja :slight_smile: Post można chyba zamknąć, ale na wszelki wypadek dopiero jutro bo nie wiem czy wszystko bedzie działało :smiley: może to trylko dzisiaj taki szczęsliwy dzień :slight_smile: