Kontroler Wideo zgodny z VGA


(Skywei) #1

Mam podobny problem kontroler-wideo-zgodny-vga-t370812.html

Kiedy przewijam strony lub poruszam okienkami grafika mi się strasznie zacina. Próbowałem zainstalować sterowniki ze strony producenta(nie mam płytki), ale wyskakuje mi komunikat: "Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących tego oprogramowania" i że instalator kończy prace. Próbowałem z różnymi controlerami i draverami i nadal nie działają. Teraz odkryłem, że nie mam zainstalowanego Kontrolera Video (Z zgodnością VGA). Myślę, że wystarczy to zainstalować, ale windows nie może znaleźć tego w internecie. Pomogliście tutaj paru osobą z podobnym problemem, jednak ja mam trochę inny sprzęt. Mianowicie mam zintegrowany układ graficzny Intel G31 (GA 3100) oraz płytę główną GA-G31M-S2L/S2C. Windows XP pro i SP3 oraz wszystkie inne sterowniki, chipsetu itd.


(Dimatheus) #2

Hej,

By zainstalować sterowniki do układu graficznego, konieczna jest najpierw instalacja sterowników do chipsetu. Wchodzisz więc na stronkę producenta ze sterownikami do Twojej płyty głównej - tutaj:

:arrow: ściągasz i instalujesz sterowniki do chipsetu płyty głównej,

:arrow: restart komputera,

:arrow: ściągasz i instalujesz sterowniki VGA - oczywiście te przeznaczone do Twojego systemu operacyjnego - na stronie są na liście na ostatniej pozycji,

:arrow: kolejny restart. Po nim wszystko powinno już działać.

Powodzenia,

Dimatheus