Kontrolka w stacji dyskietek

Po zmianie zasilacza z Codegena 300 w :mrgreen: na Amacrox Warrior 450-PNF zauważyłem że kontrolka od stacji dyskietek non stop się świeci.

Czemu to tak? :stuck_out_tongue:

Dla świetego spokoju narazię ją odłączyłem.

Komp ma za dużo energii :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:hahaha: dobre

Kumpel miał kiedyś coś takiego ,ale na początku podczas włączania kompa wyskakiwał jakiś blond stacji .Okazało sie ze jest kaput stacja

e tam sie przejmujesz dyskietkami :d ja w ogóle nie używam, nawet odłączyłem kable od niej :wink: a twoja może sie przyblokowała albo coś, ale możliwe że po prostu stacja jest spieprzona

Dawno temu do szkoły chodziłem, ale z tego co pamiętam to taką ciekawostkę podawali, że kontroler dyskietek jako jedyny jest symetryczny (bo na przykład IDE ma wcięcie) i jak się go odwrotnie podłączy to są takie objawy jakie masz…

Ale nie ręcze, bo teraz stacji nie mam…

Prawda, kiedyś też taśme odwrotnie włożyłem i było takie coś. :slight_smile:

hehe myślałem że jest tylko jedna możliwość włożenia taśmy do stacji dyskietek więc nie zwracałem za bardzo na to uwagi. :slight_smile:

Thx za odpowiedź panowie - sprawdzę later :slight_smile:

Pierwszy pin taśmy musi sie pokrywac z pierwszym pinem stacji i będzie gites, analogicznie z płytą główną. :slight_smile: