Kontynuowanie ściągania pliku Firefox

Witam.

Otóż- ściągałem sobie pewien plik (3 GB) poprzez firefoxa na innym komputerze. Nie zdążyłem tam dokończyć ściągania, więc wrzuciłem plik .part na pendrive’a by dokończyć pobieranie już na swoim komputerze.

I takie pytanie- czy jest w ogóle w firefoxie możliwość kontynuowania ściągania (posiadając .part) na innym komputerze? Jeśli ktoś zna ewentualny sposób to proszę o wytłumaczenie, ponieważ standartowe wpisanie linku i dalszego pobierania nie jest możliwe bo firefox automatycznie dodaje do nazwy końcówkę (2).

Bez dodatkowych rozszerzeń nie znam sposobu (ale chodzi mi tu o downloadery, więc musiałbyś go mieć zainstalowanego przed ściąganiem). Dlatego lepiej nie pobierać dużych plików FIrefoksem.

sposobem jest zapewne korzystanie z flashget w wersji portable, wrzucasz programik na pendrive i pobierasz.

zależy też z jakich serwerów korzystasz.

Wszystko się da :wink: kwestia skopiowania właściwych plików.

Właściwych czyli jakich w tym przypadku?

Właściwych- czyli plik .part i ten docelowy. Innych nie ma. Te 2 właśnie skopiowałem i jest problem z kontynuowaniem…

Edit:

Wspomnę jeszcze że nie tak prosto jeśli chodzi o akcelerator pobierania- pierwszym systemem na którym zacząłem pobierać plik był Mac, więc wersje typu ‘portable’ niewiele by tu zdziałały. Oczywiście wiadomo że istnieją programy tego typu na maca, ale nie miałem czasu się z tym bawić- więc po prostu ściągałem przez firefoxa.

a z jakiego serwisu pobierasz, jeśli można by było wiedzieć ??

jeśli to serwisy typu rapidshare to niestety tak jak ty chcesz nie da się zrobić.

Wprost- ściągam windows7 x64 ze stronki Microsoftu. :wink: