Konverter m4a do mp3

witam, szukam konwertera m4a do mp3 ale uwaga, taki żeby szybkość transmisji bitów była taka jak w orginale, mam windows 7 :smiley: nie interesuje mnie zwykły konwerter, normalnie to sobie mogę nerem zmienić ale pozostaje problem transmisji bitów :frowning:

To lub To.

Co się kryje pod pojęciem “zwykły” ?

zwykły czyli taki co potrafi przerobić do mp3, a niezwykły konwerter to taki co przerobi do mp3 i nie zmieni szybkości transmisji bitów :smiley: :smiley: :smiley:

Mozesz spróbowac tez Format Factory

Converter genius

spróbuj SUPER.

fajnie… pisałem że chce konwerter co nie zmieni mi standardowej szybkości tr. bitów, a dostaję odpowiedzi to lub to, czy spróbuj tego :frowning:

Co ty chcesz gwiazdke z nieba?Ogarnij sie tam w tych programach sa opcje i mozna sobie wszystko dostosowac tak jak chcesz.Rusz dupe zainstaluj ktorys z tych programow posiedz w opcjach i tam znajdziesz.Tragedia…

Dodane 15.08.2010 (N) 11:45

Sory za wyrazenie ale juz mnie krew zalewa doslownie.Marudzisz gorzej niz baba w ciazy

eh… nie przesadzaj! po prostu liczyłem na odpowiedzi “tym to zrobisz…” czy coś takiego a nie “spróbuj tego a może się uda” :stuck_out_tongue:

Converter genius-tym to zrobisz i w opcjach wszystko dostosujesz

hmmm… jakby to powiedziec, dalej nic! :frowning: ściągnąłem i co się okazuje, max. szybkości transmisji bitów to 160 czy jakoś tak, a jak by tego było mało to program w wersji “free” przerabia tylko po 30sekund utworu :frowning:

Jak podejrzewam sądzisz, że zmiana formatu z zachowaniem tej samej przepustowości ścieżki dźwiękowej nie spowoduje utraty jej jakości. No niestety ale się mylisz - na tym stracisz jeszcze więcej, gdyż mp3 koduje audio mniej wydajnie, więc taki mp3 256kb/s może być takiej samej jakości jak plik audio 192kb/s zakodowany w AAC.

Tak właściwie to każda konwersja do formatu stratnego powoduje jakąś tam redukcję jakości, więc by nie tracić za bardzo z oryginału konieczne jest zakodowane z wyższym bitrate, szczególnie w tym przypadku.

Ja za to mógłbym polecić: http://www.bonkenc.org/

lub

http://www.pazera-software.pl/products/audio-extractor/

to dorzucę jeszcze

XRecode