Konwersja filmow dvd do mp4 playera

(Bexs) #1

witam, ma ktos pojecie jak to zrobic? mam mp4 playera, z tego co widze obsluguje avi i pewnie jakies inne formaty .. moze ktos sie lepiej w tym orientuje ?? jakis program ? prosze o pomoc, pozdrawiam

(Irekxara) #2

dbbex

to co my mamy to wiedzieć jakie inne formaty , napisz trochę więcej co chcesz wiedzieć i co chcesz zrobić :smiley:

(Bexs) #3

mam mp4 playera iriver x20, mam plytke dvd i chce z tej plytki dvd wrzucic film na tego mp4 playera ;p jak to zrobic ? tak bedzie najprosciej :):slight_smile:

(system) #4

Jest taki program ImTOO DVD Ripper Platinum możesz też użyć innego programu tego producenta strona: http://www.imtoo.com/

Leprzy będzie ImTOO DVD to iPod Converter

Trial tesz działa :slight_smile:

(Bexs) #5

a jakis darmowy program ?

(system) #6

zobacz też to http://www.mymusictools.com/download/rip-dvd-to-mp4/ Po prawej na górze :slight_smile:

(Bexs) #7

super dzieki:)popatrze, tylko czy to sa freeware ? zeby mi caly film wszedl;/ bo z tego co widze to sa platne i pewnie mi utnie po 2-3 min

(system) #8

oby nie :frowning: a jak coś to trzeba poszukać w "sklepach inerntowych :-)"

(Bexs) #9

kurde na probe skonwertowalem tym pierwszym programem minutke filmu i wrzucilem na mp4 playera, i mp4 player go w oglle nie widzi ;/ niewiem czy dobrze zrobilem, bo podlaczylem go pod usb i pozniej wszedlem w dysk wymienny otworzylem foldery mp4 playera i wrzucilem filmik i odtwarzacz go nie widzi ;/ w ogolle go nie ma ;/

(system) #10

jakiego kodeka użyłeś?? musisz zaznaczyć I-POD VIDEO (MP4) a jak nie to 3GP, 3GPP u mnie to chodzi ale na komórce (SE W200i)

(Irekxara) #11

dbbex jak kupiłeś mp4 nie miałeś dołączonej płytki ??

wydaje mi sie ze tam coś powinno być "napisane" :wink:

ps.

tam powinien być konwerter ....

(system) #12

też mi się tak zdaje zobacz jakie obsługuje on fomraty !!

(Bexs) #13

mam plytki ale rzadnych konwertow nie mam ;p bynajmniej nie widze :smiley: a z tych programow to jaki format wybrac?

(Irekxara) #14

co nie widzisz ??

napisz jakie formaty obsługuje twój mp4

(system) #15

wyżej opisane MP4 (I-POD, albo zwykły), 3GP, 3GPP konwertuj do każdego z nich i ładuj pojedyńczo do playera (może go niedłączyłeś od PC-ta??)

(Bexs) #16

dobra jest konwenter ale on tam chyba dvd nie obsluguje ;/ nie mam takiej opcji, a jak wchodze zeby przekonwertowac film dvd to mi sie foldery z dvd otwieraja i dziwne pliki i nie mam pojecia ktory wybrac ;p

(Irekxara) #17

dbbex rob wszystko powoli .....pisałeś ze niema teraz ze masz wiec, zajrzyj w "książkę" i pomalutku zrobisz jak chcesz

ps.

nie na >hura bura<

(Bexs) #18

eee bo jak sie czlowiek nie zna to tak wlasnie jest ;p robie robie i nic ;p

(Irekxara) #19

dbbex

a...twój film to ile ma gb...

a mp4 jaką "dysponuje" pojemnością ??

ps.

może napisz co to za film :mrgreen:

(Bexs) #20

ale to nie o to chodzi, przerywam konwersje po jakiejs minucie, plik ktory sie utworzyl wrzucam na mp4 playera i pozniej odtwarzac mi pokazuje, ze nie moze odtworzyc ;/

a film jak to film :smiley: zwykly :stuck_out_tongue: