Konwersja filmu z zachowniem dwóch ścieżek audio


(Nadi) #1

Witam wszystkich. W akcie desperacji postanowiłam napisać na forum, wierzę, że mi pomożecie. Otóż mój problem wygląda następująco:

Mam plik MKV. Chcę przekonewrować go na avi zachowując przy tym dwie ścieżki audio, w moim wypadku będzie to język ang i jap. Niestety żaden ze znanych mi programów konewrujących nie posiada opcji konewrowania z zachowaniem jednocześnie tych dwóch ścieżek, robi to zawsze jednokierunkowo, albo ang, albo jap, a ja chce mieć oba te języki zachowane w jednym filmie. Naprawdę nie wiem co mam już robić :frowning: Mój FormatFactory, do tej pory niezawodny, nawalił, nawet gdy mu zaznaczyłam audio--> standardowe, to skonewrował mi plik tylko z jedną ścieżką dźwiękową :frowning: Przekopałam już połowę internetu, ale w zasadzie wujek google nic mądrego mi nie powiedział, przeglądałam już fora i nie fora, próbowałam już kilka konewratorów i kurczę nic :frowning: Jak mam się za to zabrać. Nie mam pojęcia :frowning: :frowning: Pomoże mi ktoś? Dziękuję z góry.


(scripter1) #2

Natknąłem się na taki manual: http://www.doom9.org/index.html?/dual-audio.htm

Może to ci pomoże.


(Dimatheus) #3

Przeniesione z działu Problemy z oprogramowaniem.


(Nadi) #4

Pogubiłam się już :frowning: Robię zgonie zgodnie z instrukcją http://www.doom9.org/index.html?/dual-audio.htm, dochodzę do drugiego punktu i zacinam się ;(

Program przetwarza mi plik tylko z jedną ścieżką audio :frowning: Gdzie może być błąd? Czy ktoś może mnie pokierować?

Dziękuję z góry.


(Atis) #5

XMedia Recode Portable:

http://www.xmedia-recode.de/download.html

W zakładce Ścieżka audio przenieś wybrane strumienie audio do okienka Wyjście.


(Nadi) #6

Dziękuję bardzo. Znalazłam również metodą prób i błędów własny sposób. :slight_smile: Gdy go dopracuję, ze edytuję posta i wstawie swój własny poradnik.