Konwersja plików wideo


(Jedras2009) #1

Czy znacie jakieś darmowe programy do konwertowania plików z rmbv* do divix*, i jakieś poradniki do ich obsługi :?: Oczywiście pod Win7 x86, z góry dzięki :wink:


(sadaj72) #2

spróbuj programem SUPER © http://www.erightsoft.com/S6Kg1.html

przycisk download jest na samym dole strony :wink:


(Jedras2009) #3

A jakieś porady :?: Bo napisać to ja też sobie mogę...


(xyzzyx) #4

http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto ... 13295.html Bardzo dobry program do konwersji a tu instrukcja http://www.obserwator.com.pl/file/media ... actory.pdf Ale po stylu w jakim odpowiedziałeś kol. sadaj72 [-X wydaje mi się że jedyne rozsądne wyjście to podjechać i zrobić ci tą konwersję.


(Jedras2009) #5

Fakt mój post może zabrzmiał chamsko, przepraszam, ale wyraźnie napisałem że proszę o jakieś porady, bo samych programów znalazłem mnóstwo :roll:


(xyzzyx) #6

-stąd wniosek że nim się coś chlapnie to trzeba ze dwa głębokie wdechy zrobić :stuck_out_tongue: bo może brzydko zabrzmieć. Wracając do FF, jego obsługa jest tak prosta że nawet ja #-o sobie radzę. Trochę tylko rozumek rozpuszczasz i gitara :wink: .


(Jedras2009) #7

Włączyłem ten program, ustawiłem wszystko z tym że konwersja jest niemiłosiernie długa. Od dwóch godzin skonwertowało się zaledwie 25% :o Czy to jest normalne :?: